Account probléma

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JudgedDani

Újonc
2024. 08. 12.
1
1
V4 karakter
Nincs
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Nincs
vito2023.png

🔱
‹ InGame neved ›

Murphy Ryan

🔱
‹ Felhasználóneved ›

JudgedDani

🔱
‹ Miben kell a segítségem? ›

Szia kedves Vito! Egy érdekes problémával érkeztem hozzád. A napokban vásároltam egy asztali számítógépet a facebook market placeről amint nagyjából ólcsón tudtam beszerezni mert laptopra váltott az illető és gyorsan akart megszabadulni általa említett "szar" géptől. Viszont olyan problémába ütköztem hogy amikor megcsináltam a karakterem és bedobott valami repülő lezuhanás animációba abban a pillanatban kifagytam. Amint próbáltam vissza lépni egy Kilettél tiltva szerverről üzenet fogadott. A srác aki eladta a gépet említett valami olyasmit hogy a processzort meg az alaplapot cserélni kell mert régi és nem fog elfutni egy játék sem meg hogy néhány játék nem fog működni mert csalt, meg tipikus kanapé harcos volt. Gondolom itt az több RP szerverre értette beleértve ezt is, mert más szerverekről is kivagyok tiltva. Ilyen esetben mi a teendő? Ahogy a srác említette új procit meg alaplapot kellene vennem? Netán egy jobb gépet? Nem igazán szeretnék új gépet vásárolni, a szervert meg ki szeretném kipróbálni. Nem tudom mi lenne az ésszerű megoldás, remélem tudsz segíteni. Köszönöm előre is a válaszod.

🔱
‹ Bizonyíték [kép / log] ›


🔱
‹ Megjegyzés ›

Felkerestem a gép előzőt tulajdonosát, elméletileg írt unban kérelmet. Illetve a see support emailcímre írtam, azt mondták ha kap unbant akkor lekell a gépről választani a fiókját.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: drev

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 774
22 283
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Support elmondta akkor mi a teendő, ebben nem tudunk alapvetően sem segiteni.
Sajnos olyan gépet vásároltál, ami a szerverről ki van tiltva.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.