Ablaksötétítés lehetősége minden autóra

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
419
1 928
23
Ózd
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Sziasztok! Mivel IRL is egyre népszerűbb már, illetve szerintem bármilyen autón nagyon sokat dob szépségre, jónak látnám, ha bekerülne a szerverre. A V4-es új garázsnak köszönhetően garázson belül valamiért sötét az ablak sok kocsin, amikor nincsenek használatban, ezért szerencsére meg is tudom mutatni a különbséget.


Szerintem sötét ablakkal milliószor jobban néz ki.

Úgy képzelném el, hogy tuningolóban lehetne felrakni PP-s tuningként B oszloptól hátrafelé, ahogy IRL is engedélyezett.


Legyetek szívesek ne írjatok olyan kommentet, hogy "RP-hez semmit nem ad hozzá", "Nem kell, felesleges", stb.. Az ilyen és hasonló kommentek nem mondanak semmit. Ha mégis így gondolná valaki, akkor indokot is írjon, hogy szerinte miért nem ad hozzá semmit RP-hez, miért felesleges? Egyébként ez egy ugyanolyan dolog, mint pl. a sötét hátsó lámpák.
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
419
1 928
23
Ózd
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Kár, hogy lassan 1 év elteltével sincs erre egy fejlesztő általi visszajelzés, hogy lehet-e rá számítani vagy sem. Ha ezt látja egy fejlesztő és reagálna rá, hálás lennék.
 
  • Tetszik
Reactions: Liss és LucasLV

Jani

Támogató
2019. 04. 05.
41
117
jani.hu
V4 karakter
Luna Kieran 🌒
Cső, szerintem esélytelen, lámpa pj sincsen minden autóra mivel magának a modellnek kell tudni ezt a funkciót. Hozzátenni az összes mostani autóhoz meg szimplán nem éri meg azt a mennyiségű időbefektetést.

Második megoldás shader lenne, de az meg szerintem sokkal bonyolultabb rendszer lenne, és valószínűleg az fps-be is bele-bele kóstolna, főleg ha sokan egybegyűlnének ilyen autókkal.
Nem véletlen hogy csak a fényezőműhelyben van igazi metál fényezés.
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
419
1 928
23
Ózd
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Én sajnos nem látok ilyenekbe bele, hogy mi hogyan működik, csak így 1 év után már szeretnék visszajelzést egy fejlesztőtől, hogy megvalósítható-e vagy nem. V3-ban elérhető volt ablak sötétítés a 760-ra. Nem volt valósághű, mert full fekete lett az ablak, nem maradt átlátszó, de olyannal is megelégednék
 
  • Tetszik
Reactions: Jenci

PENCZ

dalolászó táncos mikulás
2019. 01. 09.
1 476
5 095
Tatabánya
A topicod utolsó soraiban ott van a válasz, hogy miért nincs. Az meg, hogy megoldható lenne-e, valószinű, hogy igen. Csak ugye nem lesz. Elszállt ez a tuning dolog már nagyon.
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
419
1 928
23
Ózd
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Ha meg nem lenne tuning lehetőség, akkor az lenne a baj. Szerintem szálljon is el nyugodtan, hiszen így lehet egyedibb autókat gyártani, nem az van, hogy szembe jön veled teljesen ugyanaz. Az én véleményem szerint ez is hozzá ad az RP-hez(tuningtalálkozók lehetősége, ott kialakuló IC beszélgetések, illegális átalakítások miatti rendőri igazoltatás és még sorolhatnék párat), de ha valaki úgy gondolja, hogy semmit nem ad hozzá, akkor legalább nem vesz el. Ahogy megvan a szerveren a lövöldözős réteg, ugyanúgy megvan az autós is. Minek Gold MP5, ha lehet lőni a simával is? Mert színesebbé teszi a szervert, érdekesebb, játszhatóbb lesz.

Kicsit engedjük el az állandó negatívoskodást, próbáljuk pozitív oldalról nézni a dolgokat. Nagyon sokszor látom itt fórumon ötleteknél, hogy azonnal a negatív vélemény van, ami nagyon sajnálatos. Meg mindig azt is látom, hogy "fun lenne belőle és visszaélés". Az előítélet nem jó.

Rengeteg + dolog jöhetne még be a szerverre, ami sokkal színesebbé tenné az egészet, de sajnos a negatív vélemény elnyomja és amit most írtál, ennek sem értem az okát. Milyen sérelem érne téged, ha én a Subarumon lesötétíteném az ablakot?
 
  • Fájdalmas
  • Fire
Reactions: _DaNi_ és PENCZ

_DaNi_

Újonc
2022. 01. 26.
22
49
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
V4 karakter
Arden Christian
LV karakter
Arden Christian
Támogatom az ötletet! Ideje lenne már valamit kezdeni ezekkel mert ez így szar. Variáns a legtöbb autóra kuka, illetve optikai tuning is pl a GTR-en....
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
277
474
22
Pécs
V4 karakter
Tonci Stipo
Kár, hogy lassan 1 év elteltével sincs erre egy fejlesztő általi visszajelzés, hogy lehet-e rá számítani vagy sem. Ha ezt látja egy fejlesztő és reagálna rá, hálás lennék.
Minden topicot figyelemmel követ a vezetőség, majd eldöntik minek van helye a szerveren, vagy minek nincs. Nem fognak mindenhova irogatni, hogy lesz, vagy nem lesz.🤷🏼‍♂️
 

Lorenzo from Italy

Zöldfülű
2020. 04. 11.
153
125
23
Ismeretlen
V4 karakter
🇮🇹 Lorenzo Di Carlo 🇮🇹
LV karakter
Olezka Jaroslav
Véleményem szerint a szerver nem lenne előrébb ha ez bekerülne. Szerintem fölösleges főleg hogy eddig sem volt és se magamon se máson nem vettem észre hogy igényelnénk ezt. Részemről nem támogatom.