Abdul Ashraf Kaseeb jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

azonodi

Újonc
2019. 02. 23.
22
46
Mátészalka
LV karakter
Jamahl Nasrallah
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Abdul Ashraf Kaseeb~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Hú, nyitás óta, egy ideig nagyon függtem, de aztán abbahagytam, és most tértem vissza. 20 ezer+ játszott percem van.~

Hanyas szintű vagy?
~ 20~

Milyen idős vagy?
~ 17 éves vagyok, májusban leszek 18.~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam, de már elég homályosak az emlékeim, NNI-s biztosan voltam, és azért távoztam, mert ráuntam a frakcióra, inkább szabadúszásra vágytam. De ennek már több éve, azóta sokkal kitartóbb vagyok.... (Ha értitek mire célzok :p)~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Évekkel ezelőtt. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Őszintén? Mert unatkozom. Itthon ülök hetek óra, és valószínűleg még egy darabig itthon is fogok, és gondoltam, valamivel el kéne ütni az időt, ezért újra elővettem az MTA-t, és feljöttem ide. Szaladgálni céltalanul nem a kedvenc időtöltésem, ezért szeretnék egy frakció tagja lenni, és ez a fraki azon kevesek egyike, amire szívesen fordítanék időt, mert az autók amúgy is közel állnak a szívemhez, plusz ez a frakció a szerver szíve lényegében, mivel ha nincsenek autószerelők, nincsenek autók. Igazam van, vagy igazam van? :) ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, bár nem nagyon szeretem a TS-t használni, illetve ha bekerülök, nem fogok sokat feljárni, csak ha muszáj, mivel meg van a saját kis társaságom, akikkel beszélgetek.~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ A különös helyzetre való tekintettel napi akár 8+ órát is, ha egyszer ennek vége lesz, iskolaidőben akkor is garantált a 3+ óra, hétvégén pedig napi ötöt látok reálisnak. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~
x0Rv1jH.png
~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Régebben biztos, most mióta visszatértem nem csináltam semmi huncutságot, szóval egyelőre mondhatom magam tisztának, ugye? :D ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Ónodi Zsolt vagyok. (fb: https://www.facebook.com/azazonodi). Mátészalkán élek, Magyarország észak-keleti sarkában. Középiskolában tanulok, bár ezt nem nehéz kikövetkeztetni az életkoromból. Rendészeti szakon vagyok, de eszem ágában sincs ezen a pályán tovább menni, édesapám vállalkozásában fogok elhelyezkedni érettségi után, mint rendezvényszervező/hang és fény technikus/kétezermester. :p Iskolába járni alapvetően nagyon szeretek, de most erre nincs lehetőségem. Nagyon jól kijövök az emberekkel, könnyedén teremtek kapcsolatokat, nagyon jó csapatjátékos vagyok, és nem okozok felesleges feszültséget. Ha valamihez kedvem van, odateszem magam benne, és szorgalmasan, lelkesen csinálom. (Szerelősködni igazán sok kedvem van most.... :p ) Iskolán belül járok versenyekre, de ne nézzetek nagy strébernek, helyesíró versenyekre szoktam járni, mert az megy, és lehet érte ötöst kapni nyelvtanból. :D Az RP-s múltam elég régre nyúlik vissza, évek óta tolom az ipart, bár volt egy jó másfél éves kihagyásom, de nem csak RP, hanem mindenféle játék terén, egyszerűen kinőttem, és elkezdtem élni a kis életem, és az Alahambrás bulikat felváltották a kemény kalapálós technobulik. :D De most hogy be vagyok zárva a 4 fal közé, ismét elővettem, és úgy érzem, megint rá tudnék szokni a See-zésre, ismét elkapott a varázsa. Mellékesen megemlíteném, hogy évek óta foglalkozom hobbiszinten Photoshop-pal, és most ezt is elővettem újra, szóval ha a frakciónak szüksége van valami fasza dizájnra, akkor fordulhattok hozzám nyugodtan! :)Ennyit magamról, úgyse kíváncsi rám senki, csak azért kell írni pár mondatot, hogy leszűrjétek, hogy mennyire retardált az valaki aki ide jelentkezik. Köszi hogy időt szakítottatok a jelentkezésem elolvasására, sok sikert kívánok a többi jelentkezőnek is! Ha bárkinek maradt kérdése, itt elér, mert követni fogom a topicot, de FB-n is elérhető vagyok. Pacsi! :D ~
 
Utoljára szerkesztve:

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.
Egyéb megjegyzés: Jelenleg nincsen tagfelvétel.​

Armandi Petra - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.