Abdul Ali Bonventre jelentkezése a LVMS-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 07. 15.
8
8
LV karakter
Antonio Saleen
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Bonventre>
Középső név:<Ali>
Keresztnév:<Abdul>
Születési hely és idő:<Los Angeles/Marble st./11>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<Amerika>
Nem:

Férfi [X]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Főiskolai>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Avlon University>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Posta>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021.07.15-2021.07.16>
Munkaköri leírás:
<Leveleket kellett szállítani>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Kevés volt a fizetés>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Viktor>
Életkorod:<19>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
< 3 napja (régebben is csak nagyobb kihagyással) >

Mesélj magadról:
<Viktornak hívnak. 19 éves vagyok. Hobbim a motorozás. Szabadidőmben motorozok, autót vezetek, játszok, futok. Napi 6 órát tudnék minimum dutyban tölteni.
Ménfőcsanakon élek. 6 éve rp zek. Karosszéria Lakatos vagyok. Szerintem jól rpzek. Szeretek egy jó társaságban elhelyezkedni. Néha feltudnak bosszantani de az elég ritka. Nyugodt ember vagyok. Nagy az ismertségi köröm a szerveren és a valóságban. >

Mesélj a karakteredről:
<Abdul Ali Bonventrének hívják. 25 éves. 2 testvére van. Anyját kiskorában elvesztette autóbalesetben. Apja nevelte fel. Las Venturasba költözött mivel új életet akar kezdeni. Kedves, elszánt, gondoskodó ember. Szeret másokon segíteni. Szabadidejében autót vezet, játszik, plázázik, fut, mászik. Héten egyszer mindig ellátogat egy árvaházba jótékonykodni. A városban nagy az ismertségi köre. >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Nem voltam még sajnálatos módon mivel először pénzt kellett kapírgálnom hogy tudjak mit enni. >
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Nem voltam egészségügyi frakció tagja de vannak tapasztalataim.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Az hogy szeretnék tanulni új dolgokat,egy jó csapatban elhelyezkedni.RP-zni.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Advil, Algoflex, Cataflam Dolo, Nurofen, Algopyrin>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Fejsérülés,Hassérülés,fuldoklás,vágott ér>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Amennyiben a helyszín biztonságos odamegyek. Ha nem biztonságos akkor biztonságossá teszem majd megvizsgálom a karját, aztán attól függetlenül hogy a karját fájlalja átnézem máshol is. Amint tudom a karját stabil helyzetbe rakom, majd fájdalom csillapító beadása útán beszálítom a korházba a további vizsgálatok miatt.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.07.16
Aláírás: Abdul Ali Bonventre
 
Utoljára szerkesztve:

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 187
1 459
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szia, UCP képet nem csatoltál, nem teljesen töltötted ki.
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
 

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
484
239
22
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia UPC képet nem csatoltál a lapban és elég gyatra lett a válasz adásod sajnos ezt Nem tudod Támogatni.
 

asmoky

fallen angel
2019. 01. 10.
3 407
7 928
21
V4 karakter
Patrick Steele
LV karakter
Patrick Mendoza
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Abdul Ali Bonventre,

Ezennel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetősége döntést hozzott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.
Személyes megjegyzés: Szerezz egy kicsit több tapasztalatot a szerveren és fussunk neki újra.
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: Fanni és ezadam
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.