Abdul Al Vinci jeletnezése az SCCS-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Abdul Al Vinci ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2 Éve, 43.000 percem van. ~

Hányas szintű vagy?
~ 29 ~

Hány éves vagy?
~ 15 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ ORFK(3x)Legnagyobb rang:Törzszászlós, távozás oka: Meguntam. OMSZ(1x)Legnagyobb rang:3-as Távozás oka: Nem jöttem ki a többiekkel. SCCS(1x) Legnagyobb rang:4-es Távozás oka: Sokáig nem volt gépem, ezért inkább kiléptem.. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mert eddig 1x voltam sccs-es de akkor nagyon tetszett, és újra megjött hozzá a kedvem hogy szerelgessek, illetve szeretnék egy jó társaságba kerülni, tudom hogy ide ne jöjjek ha RP-zni szeretnék, de úgy gondolom hogy minimálisan itt is lehet, illetve hogy anyagilag kicsit jobban álljak. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ igen ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 3 óra fix. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem. ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/uE4NVmp ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok Patrik vagyok 15 Éves. 2 Éve merültem bele a Roleplay világába, azóta kissebb/nagyobb kihagyásokkal tolom az RP Szervereket. Somogy megyében élek édesanyámmal, és a testvéremmel. 10 Éves korom óta játszok számítógépen, nagyon szeretek kockulni, emellett szeretek focizni, biciklizni, ping pongozni. Rendészetire megyek tovább tanulni. Nyáron voltam SCCS-es, akkor nagyon nagyon megtetszett, és azóta szeretnék visszajönni, csak mindig leaderváltás volt/nem volt tgf/nem lett elfogadva a lapom stb. tehát minden ami csak tudott, közbejött(hozzáteszem azért léptem ki, mert nem volt gépem sok ideig sajnos). Jelenleg SGH-ként szolgálok a szerveren, de emellett simán tudom tolni a szerelést szerintem.Szorgalmas, aktív illetve megértő tudok lenni általában. Nehezen tudom felkapni a vizet, nyugodt természetű vagyok. Sok RP Tapasztalattal rendelkezem, mivel már az imént is említettem, 2 Éve RP-zek körülbelül. Sajnos jailem van pár darab, de ha jól megnézzük, 16 az ami jogos, és ezen is változtatni próbálok, látszik is hogy elég régen kaptam az utolsó jailemet, bannom pedig még nem volt. Sok időre tervezek a frakcióban lenni, illetve minél nagyobb rangot elérni. Hozzá teszem nagyon örülnék, ha felvételt nyernék az SCCS Köreibe, köszönöm hogy elolvastad a lapomat! :)~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: bale

apatrik

?Ex OMSZ Főleader | Ex Taxi Főleader?
2019. 01. 10.
604
346
22
Győr
V4 karakter
Clyde Kenny
LV karakter
Aiden Bennett
V2 karakter
Aiden Newman
Sznia..
Lapoddal nincs gond, illetve az a 25 jail nem annyira tetszik főleg,hogy 29 -es szintű vagy..
De ahogy látom régen kaptad az utolsó jailedet, gondolom az SGH miatt meghúzod magad..
Adnék neked egy esélyt, de természetesen a LEADER fog dönteni erről.

Kapsz tőlem egy Támogatást.
Sok Sikert.
 
  • Imádom
Reactions: Moszat

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Kapsz egy esélyt, de az a 3 óra, 3 óra legyen minden nap. Keress fel IG/TS-en.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: jaki és Moszat
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.