Abdul Al Matthew jelentkezési lapja az SCCS-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
A

abdulka

My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Abdul Al Matthew ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016 nyarán kezdtem kisebb-nagyobb kihagyásokkal. kereken 60.000percem van ~

Hányas szintű vagy?
~ 35 ~

Hány éves vagy?
~ 15 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam pár frakcióban, mint látható az aláírásomban. Tudni kell azt hogy én mindig barátaimmal csatlakoztam egy frakcióba,mivel együtt akartuk kipróbálni a frakciót/kat. Legelőször Mass Of Bandville 24-ben kezdtem, ahol sajnos nem annyira tudtam elhelyezkedni mivel a legelső frakcióm volt, illetve még új volt a szerver is. Ezért kicsit vissza fogottabb voltam, és nem voltam annyira aktív mint ebben az 1 évben, ezért eltávoztam abból a frakcióból.Ezután következett az ARMY. Nagyon szerettem ezt a frakciót, viszont egy társam miatt ki lettem rúgva, mivel megvolt időre beszélve egy sorakozó és nem értünk oda mivel kifagyott a társam, és én szívtam érte.Nagyon rosszúl esett ez az egész dolog, hiszen nagyon közel állt hozzám ez az egész frakció, nagyon jó közösség volt, és nagyon jó RP-k is. ARMY után ((rá pár hónapra) eldöntöttem hogy jelentkezek az ORFK-ba, sikeres volt felvettek.Zászlósig jutottam, de sajnos nem annyira voltam megelégedve a leaderekkel ezért csak mondtam a magamét, amit nagyon megbántam :( 1 hónapig voltam a frakcióban.Még ORFK előtt voltam az OMSZ-ben, mivel kiszerettem volna próbálni a "mentős" rp-t, nagyon tetszett de sajnos egy idő után meguntam, körülbelül 3hétig voltam abban a frakcióban.OMSZ után,((ismét rá pár hónapra)) jött a NAV.A NAV-val sem volt különösebb bajom, viszont csináltam egy nagyon de nagyon hülyeséget ami a kirúgásomat jelezte ki. Itt Főtörzsőrmesterig jutottam, de rákérdeztek hogy szeretnék-e vissza csatlakozni a NAV-ba hiszen jól csináltam a dolgomat((3hétig voltam a frakcióban)) ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Azért szeretnék ebbe a frakcióba csatlakozni, mivel szeretnék egy új közösséghez csatlakozni illetve, kipróbálni a szerelő frakciót hiszen még nem voltam részes ebben. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen, mind 2vel. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznap 4-5 vagy több, de Hétvégén 6-7 órát. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajnos voltam bannolva amire egyáltalán nem vagyok büszke, de régebben sokkal szigorúbbak voltak az adminok, és sajnos én húztam a rövidebbet mindig, de szerencsére mindig kaptam Unbant, de nem voltak súlyosak szerintem a Bannok. https://imgur.com/a/CBE6eEe ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Voltam, pontosan 37-szer. De ezekre sem vagyok büszke, de vannak nálam sokkal súlyosabb játékosok is. ha jól számoltam körülbelül 5 darab rejail. https://imgur.com/a/uQN2IDV Illetve amikor frakcióban vagyok/voltam soha sem volt rám panasz.~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok! Máténak hívnak, Január 27-én töltöttem be a 15-öt. Bács-Kiskun megyében élek egy városban. Középiskolás vagyok, és rendészeti szakon vagyok. Szabadidőmben sokat vagyok a barátaimmal, illetve a számítógép előtt, ha jó idő van kiszoktam menni a barátaimmal biciklizni vagy bemenni a városba hülyéskedni illetve mozizni. ~
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: wdym és bale

TitiHUN

Újonc
2019. 01. 15.
74
34
V2 karakter
Connor O Ruah
Sok kitiltásod van + a jailek nem tetszenek nekem. Majd a vazetőség eldönti sorsod. Nem Támogatom.
 
A

abdulka

Érzek benne egy kis bosszút, mivel én mikor én hallgattalak ki NAV-ban akkor azt mondtam hogy nem tudtál semmit, de azért köszi a hozzászólásod :)
 
  • Tetszik
Reactions: wdym és bale
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.