Abdul Al Matthew jelentkezése az SGH köreibe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
A

abdulka

VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Üdvözöllek kedves olvasó! Az én nevem Juhász Máté 15 éves vagyok, Bács-Kiskun megyében élek, itt is születtem. Középiskolába járok jelenleg 9.-es vagyok illetve Rendészeti szakon vagyok, és mindenvágyam hogy rendőr lehessek felnőtt koromban.Régebben 4 évig fociztam, viszont ebben az évben abbahagytam a pályafutásomat.

Mióta játszol a szerveren?

A szerverre 2016.06.28-án regisztráltam. A szerveren kihagytam körülbelül 1 évet, azóta folyamatosan aktívan tevékenykedek.

Eddigi elért dolgok:

többszöri ideiglenes adminsegéd[az összes benne van az aláírásomban, és köszönöm nekik hogy megbíztak bennem, és hogy kaptam lehetőséget segíteni a játékosoknak],rengeteg frakcióban helyezkedtem el,rengeteg barát akikkel folyamatosan tartom a kapcsolatot, és hamarosan fogunk találkozni IRL is.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretném az aktívságommal az adminok munkáját megkönnyíteni hogy a legkisebb problémákkal ne őket zavarják. Segíteni a kezdők beilleszkedését esetleg betanítását vagy akár körbevezetését hogy tudja merre menjen és akár kisebb kérdésekre választ adjak hogy mibe hogy kezdjen bele. És legfőkébb szeretnék egy összetartó csapathoz tartozni. Nagyon szeretek segíteni az embereknek, illetve egy nagyon segítőkész ember vagyok, és nagyon aktív is.

Miért téged válasszunk?

Azért mivel tudok csapatban dolgozni,segítőkész,barátságos,terhelhető,kedves ember vagyok, és öröm ha tudok az embereknek segíteni.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Amint elérhető lennék a szerveren,a feladataimat látnám el.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Hétköznap körülbelül 8-9 órát is, hétvégén ennél többet.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Leírnám neki hogy én adminsegéd vagyok nem rendelkezek ilyen parancsal,de hogyha ez egy bugg miatt keletkezett, akkor elmondanám neki hogy keressen fel egy adminisztrátort a bizonyítékokkal, mivel bizonyíték hiányában nem fognak fixelni az adminisztrátorok.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

A szerveren lévő szerelő rendszert úgy mutatnám be, hogy elvinném a helyszínekre először is. Elmondanám neki hogy van a sima sáv, illetve van a gyorssáv amiért fizetni kell.
Ha netán lerobbant akkor a /call 222-222[SCCS] [LS] /call 444-444[Fix&Drive] [SF] tudja elérni a vontatósokat.


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?
Először is a Városházát: Kezdő játékos számára ez egy kulcsfontosságú helyszín. Karakterének életének első lépéseit itt tudja megtenni.Érvényes személyigazolvány után megléte után a számára megfelelő munkát vehet fel,amivel szert tud tenni egy kis anyagi háttérre. Iratait, engedélyeit kiváltani későbbiek folyamán, megújítani vagy meghosszabbítani azt csak itt tudja megtenni.

A második helyszín az
Autósiskola: Ha már sikerült a kezdő játékosnak iratait,engedélyeit kiváltani és egy csekély pénzösszegre tett szert, akkor már csak a vezetői engedély, azaz jogosítvány megszerzése maradt hátra mielőtt egy saját járművet vásárolna magának.Sikeres kresz vizsga kitöltése után már csak egy forgalmi vizsga maradt hátra. Ha jól megtanult a forgalomba vezetni, és sikerült neki a forgalmi vizsga akkor már a jogosítványát meg is szerezte.

A harmadik helyszín az
Autókereskedés: A jogosítvány megszerzése után és megfelelő pénzösszeg meglétekor már csak egy saját autó megvásárlása választja el attól, hogy vezethessen. Los Santos "egyetlen" autókereskedésében rengeteg autó, és motor típus között tud magának tetszés szerint választani ár, kivitel és komfort szerint egyaránt.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ez függ magától az RP-től amiben részt veszek, meg függ a bejövő PM mennyiségétől is. Ha például RP közben kapok segítségkérést, arra az RP közben is tudnék válaszolni, de viszont ha egy új játékost kéne betanítani, és csak én lennék az egyetlen elérhető S.G.H akkor jelezném az RP-n résztvevőknek, hogy csinálják meg nélkülem.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Előszőr is jelezném az illetőnek aki kiírta hogy ezt ne folytassa tovább,mivel szankcióban fog részesülni,ha továbbra is folytatja akkor szólnék egy adminisztrátornak AS chaten.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Hát igen, elértük azt a pontot, ami nem túl előnyös számomra, de jól látszik, hogy az utóbbi időkben nem kaptam szankciót, és természetesen ezt így is fogom folytatni.
Voltam AJ-ben sajnos, mikor nem vettem komolyan a szervert körülbelül 1,5 éve. Nagyon bánom az egészet de nem tudok már az időn változtatni. :( összesen 30-31 AJ-m van, a többi mind enyhítés illetve rejail


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Voltam, ezekből a bannokból 2 ban jogos, vannak olyan banjaim ahol 1 napra, esetleg pár óra lettem kirakva..

ARichard válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: wdym, bale és Pami

Brawn

Barangoló
2019. 01. 10.
115
250
20
Szikszó
LV karakter
Ben D Peterson
V2 karakter
Brawn Osborn
A lap magában mind szép és jó de ez a 45 jail amiből 31 jogos ahogy leírtad / 6 ban eléggé elcsúnyítja az UCP-det ezeknek biztos voltak okai ezek láttán NEM tudom támogatni!
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Nem lenne rossz a lap csak szerintem a jailek miatt ugrott,de lehet hogy kapsz egy lehetőséget,a vezetőségen múlik.
 

Nuclear

Újonc
Támogató
2019. 03. 22.
55
2
V4 karakter
fakhir al matteo
Szerintem a jailektől el lehet tekinteni, elvégre több mint 1 éve volt az utolsó. Egy esélyt mindenki megérdemel, nem hiszem hogy csalódna a vezetőség benne.
Támogatom!
 

aKali

Újonc
2019. 01. 28.
5
6
Kecskemét
V2 karakter
Kali El Mirador
Szia! Nekem nagyon tetszik a lapod a jailek ellenére is! Szívesen látnálak a csapatban! Egyértelműen TÁMOGATOM!
 
A

abdulka

Tisztában vagyok vele hogy csúnya, sajnos nem tudok vele már mit kezdeni, buta voltam és naív.
Elgondolkoztam az egészen, és változtattam magamon.
 
  • Tetszik
Reactions: wdym, bale és Pami

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Régóta ismerlek, rengetegszer voltál idg jelenlétem alatt, nagyon jól végezted a munkádat, idg-hez méltóan. Jaileid ellenére szerintem megállnád a helyed, eleget bizonyítottál szerintem azzal, hogy több mint 1 éve nem kaptál semmilyen szankciót.
Sok sikert tesó!
 
  • Tetszik
Reactions: bale

NathanCooper

Barangoló
2019. 01. 10.
99
77
20
Szekszárd
Abdul... tudsz te jo is lenni meg rossz is. Amikor a NAVot vezettem akkor bentvoltal a frakcioban es eleg szepen teljesitettel eltekintve par dolgot. Sajnos az UCPden mar nem lehet valtoztatni de ennek ellenere tamogatom, remelem sikerul bekerulnod a csapatba.
 

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
Szeva, rád meg a Fakhir haverkádról valami rémlik. Alapjáraton amit felém mutattatok/mutattok pozitív, bár nem ismerlek titeket nagyon. Bővíts egy kicsit itt-ott, és szerintem fasza lesz. Elférsz a Team-be, meg a Fakhir haverod is, persze ha meglesz, akkor ne csesszétek el.
 
A

abdulka

Köszönöm a véleményetek, a mai nap még fogok bővíteni a lapon! ❤
100%-unkat fogjuk nyújtani!

Soyer válasza:
13.) A közvetlenül előtted levő hozzászólást tilos idézni! Büntetést osztottam.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: wdym, bale és Pami

Sanyaa

Sum 2 Prove
Támogató
2019. 01. 09.
303
285
21
V4 karakter
Alexander Hyland
LV karakter
Alexander Artmenson
Szia, a lap magába nem lett rossz, a UCP csúnya viszont ha komolyan gondolod akkor szerintem menni fog ez. Sok sikert.
 

South

Barangoló
2019. 02. 07.
92
44
V2 karakter
Justin R Payne
Szia Matthew. Ugyan azt tudom mondani mint a többiek. Ismerlek, jó fej vagy, szóval Támogatom!
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Sajnos ezzel az UCP-vel nem tudunk felvenni...


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Szomorú
Reactions: apatrik
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.