Abdul Ahmadi Jelentkezési Lapja

2024. 08. 27.
1
0
V4 karakter
Abdul Ahmadi

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 19 éves vagyok. ~

Mi az Account ID-d?
~ 244918 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 6-7 éve ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 1 hónapja játszom SeeMTA-val. 4185 perccel rendelkezem, de ez napi szinten növekszik. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 2-4 órát tudnék vállalni, hétvégenként akár többet is. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Teljes mértékben! ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Ez lenne az első frakcióm. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincsen. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Kifejezetten türelmes vagyok. Nagyon közvetlen embernek tartom magam. Jól bánok az emberekkel, jól kommunikálok. Összefüggés van IG és IRL, mivel a való életben műszakiztatással foglalkozom, saját cégem van és innen jött az ötlet, hogy mekkora lenne már hogyha a szerveren belül is ezt csinálnám:D Nagyon érdekel a téma, magaménak érzem. Nekem a fő célom (a megfelelő szerelés mellett) mindig az, hogy tisztelettel és jó kedvvel bánjak a vásárlókkal. Ha gondolkoznak elindulás előtt és felteszik magukba a kérdést hogy "Na melyik szerelőtelepre menjek?" akkor egyből a Fix & Drive telep jusson eszükbe, mivel tudják hogy legutóbb is milyen fogadtatásban volt részük és sokkal nagyobb kedvvel fognak visszatérni. És ebből is jön a második kérdésre a válaszom. Azért pont hozzátok szeretnék csatlakozni, mivel akárhányszor mentem akkor jó és családias fogadtatásban részesültem. A jelentkezésem oka, hogy szeretném tovább erősíteni nálatok ezt a színvonalat, a saját személyemmel. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen! ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Abdul Ahmadi ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos, 1999. 09. 15. ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Jasmine Rodriguez ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Los Santos, Glen Park Boulevard 5 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Gépjármű-mechatronikai technikus + Érettségi ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen, rendelkezem. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Bővíteni szeretném a Fix & Drive Mechanic Shop-ot +1 megbízható és jó szakemberrel. Mindamellett hogy azt csinálhatom amit szeretek, hosszútávon egy nagyon jó hangulatú közösségbe szeretnék tartozni és úgy érzem, hogy itt ez megadathat. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Hivatalos szervízbe még nem dolgoztam. Tapasztalatomat "otthonról" hozom nagypapámtól, aki egy nagyon neves szerelő volt az ő idejében! Mindent tőle tanultam, szeretném végre megpróbáltatni magam. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Hosszabb távban tervezek, nem egy egy hónapos újonc szeretnék lenni, hanem folyamatos fejlődéssel szintről-szintre lépni a ranglétrán.
Magabiztos vagyok, mindeközben szerény. Jól bánok az emberekkel, illetve nagyon közvetlen vagyok. 100%-ra mondhatom, hogy negatív szempontból az Abdul Ahmadi nevet sosem fogja visszahallani a vezetőség, de ezt nyilván csak ha lehetőségem adódik, akkor tudom bebizonyítani. Bármilyen problémám adódna, időben tájékoztatom a vezetőséget legyen az műszakkimaradás, tényleg bármi. Korrekt vagyok és átlátható, nem sunyulok mint azt sokan csinálják. ~



Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ 1999. 09. 15-én születtem Los Santosban. Édesapám arab, édesanyám amerikai származású. Tanulmányaimat a University of San Andreas-ban végeztem. Miután beléptem a nagybetűs életbe, az autókereskedés világába ástam bele magam, ami a mostani fejlett üzleti érzéki szintemre nagy hatással volt. Mindig is autóőrült voltam, az első csavartól az utolsó csavarig ismerem a járműket márkától független, legyen az 30 éves, vagy 3 éves autó. Szeretném magam kipróbálni az autók világán belül, egy új témában. Számomra ez egy új lehetőség, egy új kihívás. ~