Abby R Miller Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rcky

Zöldfülű
See Game Helpdesk
v2
2022. 01. 05.
183
170
20
Budapest II.
V4 karakter
Jimmy Pellegrini
LV karakter
Dominik Pellegrini
V2 karakter
Jimmy Pellegrini
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Abby R Miller

2. Születés helye, dátuma
San Fierro, 1990 03.10

3. Bejelentett lakcíme
Dillimore Rose st. 24

4. Telefonszáma
421341

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Érettségi

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
See City Volán, Országos Rendőrfőkapitányság
Távozás Oka: -Volán: Alacsony bérezés
-Országos Rendőrfőkapitányság: A Nemzeti Nyomozó Iroda állományában szeretném tovább végezni a munkám!


7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Szolgáltam az Országos Rendőrfőkapitányságnál! A leszerelésem okát az előző kérdésükben kifejtettem!

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Alkalmas lennék a nyomozói feladat betöltésére!

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Alkalmas lennék a rám bízott feladatok teljesítésére, Figyelmes, de egyben szigorú is vagyok!



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Alex, jelenleg 18 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
Kb. 2-3 éve kezdtem el játszani az SGS szerverein.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
Jelenleg 12080 percem van, de ez napról napra nő!

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Rendőrségben voltam, Kétszer fordultam meg az állományban. Közel 4 hónapig voltam a Frakció tagja. Az első kilépésem oka szintén Frakció váltás lett volna, de mivel családi problémáim miatt inaktív voltam, így mégsem mentem az általam tervezett Frakcióba. A második kilépésem oka pedig az volt, hogy mikor beregisztráltam a szerverre már akkor az NNI tagja szerettem volna lenni, de mivel nem volt elegendő játszott percem, így azt hanyagoltam! A mai napon láttam az IC tgf-et, és meg szeretném ragadni a jelentkezés lehetőségét!

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Kihozni magamból a maximumot, megfelelni Leadereimnek, Kollégáimnak, Valamint új barátokra szeretnék szert tenni!

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen, rendelkezem mindkettővel!

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Engem Alexnek hívnak. Jelenleg 18 éves vagyok, Szabolcs megyében élek. Jelenleg munkanélküli vagyok, mivel a polgári szakmámban nem tudtam elhelyezkedni. Szabad időmben tanfolyamra járok, szeretek a gép előtt ülni, és játszani/rp-zgetni, családommal, barátaimmal foglalkozni. MTA: Kb.3 éve kezdtem el játszani a játékkal. Néhány barátom ajánlotta a szervert, így nekik köszönhetően 2022 január eleje óta a SeeV2 játékosa vagyok.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Igen!

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/a/CRchJ4T [A kép linkjét, és a téma címét módosítottam névváltás miatt.]

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://imgur.com/a/dMihPqI
 
Utoljára szerkesztve:

KevinV2

bandaska ⛽
2019. 08. 22.
210
309
V2 karakter
Mila Vasiliev
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.