Aaron S Wick --> R3HABS #Smoky

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BalazsHUN03

Barangoló
2021. 12. 09.
80
76
V4 karakter
Aaron Wick
LV karakter
Aaron Wick
V2 karakter
Aaron S Wick
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Aaron S Wick

Panaszolt fél admin neve:
R3HABS

Panasz pontos megfogalmazása:
Rossz döntéshozás ment végbe szerintem.
A történet úgy kezdődött hogy Dave D Murray és Ayden D Murray-vel egy rádióra kerültünk teljesen véletlen, majd itt egy szócsata ment végbe, viszont mi nem ismertük egymást elötte, nem találkoztunk semmi ilyesmi, majd ment az adás-kapás rádión, ők találkoztak Niko D Cartalozzival ( IC haverom ) osztották egymást stb történt köztük ami történt, majd engem külön elkezdtek üldözni a rendőrök attól az ügytől eltérve, és beleütköztem a 2 srácba, ami a videón látható is. A 2 srác egyből elkezdett rádión írni nekem, viszont ők nem tudhatták ki ül az autóban, kié az autó, stb. amit a srác le is írt, látható a log részből, hogy ő nem tudta ki ült a kocsiban, viszont egyből elkezdtek nekem irogálni, ami mutatja, hogy kiolvasták a nevemet, ergó ez egy MG volt. R3HABS admin bírálta ezt a részt, viszont szerintem hibásan ítélte meg, hisz szerinte semmi szabályszegés nem történt.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Köszi, hogy elolvastad,remélem minden érintett megkapja az adott büntetést, ha én látom jól a dolgot.

 

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
408
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Szia!

Válaszolva néhány dologra.

Teljes ügyintézés során egyértelműen elmagyarázva egyik oldalról sem sikerült elmondani, hogy mi történt.
Hogy kerültök teljesen véletlenül közös frekire? - ezt elmagyarázni nem tudtátok
Utána ami ment ic balhé rádión, majd elvileg találkoztatok Palóban. Az, hogy paló találkozáskor ki mit látott stb egyikőtök sem tudta érdemileg bizonyitani. Elmondtam, hogy bizonyitékokat kérek, hogy miért vélitek MG-nek, hiszen az hogy videóban ment annak az előzményét nem sikerült elmagyarázni.

De mint írod rádióban megvolt beszélve a "nagy szájkarate" meg találkozás. Megint csak azt tudom mondani, nem tudtátok elmagyarázni a problémátokat egyértelműen, csak azt hogy rádióba mi ment.

Szankciót igy osztani nem tudok, hogy egyik állitás ide, másik állitás oda, közben ment a stilus meg a minősités még vártam a bizonyitékokat. Többször is szoltam, hogy ezt nem kellene, illetve be lehet fejezni! De úgy vélem ez nem sikerült, mikor meg közöltem fogjuk rövidre ugyan azt a rádiót hoztátok fel, amiből semmit nem tudok kiszedni!
Egymással van bajotok ic vagy ooc oldjátok meg, de ne lövöldözzetek, meg csináljátok a balhét meg a PK-kat! Ennek nem ez a menete! Az, hogy jail-t akarunk a másikra erőltetni, számomra pedig megint csak rossz megoldás... Próbáljátok megbeszélni ic-ooc bajotokat, ha meg nem megy akkor nem kell közös frekvencián lenni és ic keresni egymást.

Fent leírtak alapján egyértelmű bizonyíték nem volt, a videót pedig mivel előzménye nem bizonyítható igy MG-nek nem minősitettem! Várom a bírálatot.
 

BalazsHUN03

Barangoló
2021. 12. 09.
80
76
V4 karakter
Aaron Wick
LV karakter
Aaron Wick
V2 karakter
Aaron S Wick
Szia!

Full random kerültünk a frekire, mint mondtam akkor is, 2023 volt a freki, ez nem egy bonyolult, gondolom nekik is eszükbe jutott, vagy nem tudom hogy keveredtek fel erre. OOC is elmondtam neked, hogy én nem találkoztam velük egyszer sem, ezt többször leírtam, Nikoval találkoztak palóban, ahol szájkaratéztak és kihívták a rendőröket rá. Semmi közöm nem volt ehhez nem is voltam ott. Azt is mondtam, hogy miért MG, leírtuk többször, mivel az én kocsimat nem ismerték, engem sem, soha nem találkoztak velem, de ő miután ütköztem velük full random, egyből rádión írtak nekem amit írtak.
Felteszem a kérdést itt is akkor, honnan tudták hogy én ülök a kocsiban, és nekem rádióznak, ha nem olvasták ki a nevemet az ütközésnél?
A logban az is ott van, hogy a srác írta, hogy nem tudja ki ült az astonban, akkor végképp honnan tudta, hogy nekem ír rádión?
Részemről nem jail erőltetés, hanem szerintem rosszul van meghozva a döntés.
 

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
408
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Az egésznek meg sem kellet volna történnie!

Elmondod, hogy nem tudod hogy kerültek rá stb. Kérdem én, hanem akartatok feszültséget balhét stb, miért nem léptetek át másikra?
Folytattátok ic a szituációt, azt meg bizonyitani nem tudod, hogy ott voltál-e te is az IC találkozásnál vagy sem!
Helyszínen egyértelműen elmagyarázni, bizonyitani nem tudtátok ezeket. Továbbra is kérdezem, hogy hozzak olyan döntést amit bizonyitani nem tudtok?

Egyedül ezt a kettő dolgot küldöd ott is itt is... Videó önmagában ha nem lenne háttérben zavaros érthető lenne az MG gondolat, de mivel nem egyértelmű a háttér igy nem tudok döntést hozni benne. Nincs a háttérsztori fixálva, igy biztosra mondani MG-t nem tudok!
 

BalazsHUN03

Barangoló
2021. 12. 09.
80
76
V4 karakter
Aaron Wick
LV karakter
Aaron Wick
V2 karakter
Aaron S Wick
Szerintem lényegtelen az, hogy ic rádiózás ment, ic ügy a szidalmazódás, viszont én részemről nem volt tettlegesség stb. , rádión egymás szidása ment, teljesen lényegtelen. Azt hiszem, hogy a srác is írta ooc beszélgetésnél, hogy én nem voltam ott a találkozásnál, és engem nem ismertek elötte. Szerintem továbbra is bizonyítható volt abból, amit a srác is írt, és a videó összegzéséből főleg.
 

Darky0904

Újonc
2021. 10. 10.
52
101
V4 karakter
Ayden D Murray💰
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
Szerintem lényegtelen az, hogy ic rádiózás ment, ic ügy a szidalmazódás, viszont én részemről nem volt tettlegesség stb. , rádión egymás szidása ment, teljesen lényegtelen. Azt hiszem, hogy a srác is írta ooc beszélgetésnél, hogy én nem voltam ott a találkozásnál, és engem nem ismertek elötte. Szerintem továbbra is bizonyítható volt abból, amit a srác is írt, és a videó összegzéséből főleg.
Hali mindenkinek tudtam hogy te ülsz az Astonban mivel amikor kilépet a haverod akkor bementem garázsba és láttam hogy ott van, nem tudom min vagy ennyire fent akadva.
 
  • Fájdalmas
Reactions: RepotYY

BalazsHUN03

Barangoló
2021. 12. 09.
80
76
V4 karakter
Aaron Wick
LV karakter
Aaron Wick
V2 karakter
Aaron S Wick
Szia,
  1. [2023-12-02 17:18:35] [Output] : Dave D Murray: (( ki mondta h én tudom ki ült az astonban ))

Ez az üzenet számomra teljesen mást mondd, Dave ez üzenete alapján nem tudta ki ült az astonban, azaz akkor te tudtad, de ő semmiképp sem.
 
  • Vicces
Reactions: Darky0904

Darky0904

Újonc
2021. 10. 10.
52
101
V4 karakter
Ayden D Murray💰
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
Szia,
  1. [2023-12-02 17:18:35] [Output] : Dave D Murray: (( ki mondta h én tudom ki ült az astonban ))

Ez az üzenet számomra teljesen mást mondd, Dave ez üzenete alapján nem tudta ki ült az astonban, azaz akkor te tudtad, de ő de ő semmiképp sem.
de itt még mindig nem mondta senki hogy a Dave tudta hogy ki ül az astonba,titeket kerestünk végig és szembe durantotunk és felismertem az astont nem értem még mindig milyen MG-ről van itt szó, vagy mi a célod ezzel,semmi értelme nincs ezeknek a PK-knak nagyon gyerekes ez az egész hogy nyitotok 3 PK-t teljesen fölöslegesen.
 

BalazsHUN03

Barangoló
2021. 12. 09.
80
76
V4 karakter
Aaron Wick
LV karakter
Aaron Wick
V2 karakter
Aaron S Wick
Pont ezaz amit te is mondasz, ha Dave nem tudta ki ül az autóban, akkor hogy rádiózott nekem egyből?
 
  • Fájdalmas
Reactions: Darky0904

BalazsHUN03

Barangoló
2021. 12. 09.
80
76
V4 karakter
Aaron Wick
LV karakter
Aaron Wick
V2 karakter
Aaron S Wick
Figyelj, én így látom, szerintem helytelenül lett meghozva, hozzáteszem te nem voltál ott csak Dave az adminügynél, de majd a bíráló admin eldönti, hogy ez MG-nek minősül-e.
 
  • Szomorú
Reactions: Darky0904

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
408
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Mint említettem a helyszínen megfelelő bizonyítékok hiányában (hiszen egyértelműen elmagyarázni nem tudtátok + masik oldalról ezekszerint nem is mondtátok, hogy volt masik fő is érintett ebben) így érdemi döntést hozni nem tudtam! Ahogy panasz alatt is látszik, egymás oda vissza ellenkező állítása ment!

Ezt a felesleges feszültség keltést itt is be lehet fejezni! Bíráló admin pedig majd kifejti véleményét/döntését!
 
  • Imádom
Reactions: Darky0904

BalazsHUN03

Barangoló
2021. 12. 09.
80
76
V4 karakter
Aaron Wick
LV karakter
Aaron Wick
V2 karakter
Aaron S Wick
Hát igazából, volt szó Aydenről is ugyanúgy az ügy alatt, hogy ő lőtt, de az MG része szerintem Davera tartozik itt főképp, Niko része már más.
Nem gondolnám, hogy felesleges feszültségkeltés ez, sima vita szituáció van, két eltérés, nem pedig feszültségkeltés. És igen, admin dönt majd ahogy dönt.
 
  • Hűha
Reactions: Darky0904

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok!
A PK-t én fogom bírálni átolvasás után.
 
  • Tetszik
Reactions: DaveV4

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Bírálat.

R3HABS-ra érkezett mind a 2 PK-t itt bírálom mert ahogy láttam egy adminügy alatt zajlott az egész. (Másik PK:https://forum.see-game.com/threads/niko-d-cartalozzi-r3habs-helyette-irom-smoky.409528/)

Aaron_S_Wick - Dave_D_Murray MG ügy:
Dave MG-t követett el mivel a logok és a bizonyítékok alapján nem ismerte Aaron-t sem az autót. Így ütközés után sem tudhatta hogy ki volt az de mégis Aaron-nak írt rádión. ([2023-12-02 17:18:35] [Output] : Dave D Murray: (( ki mondta h én tudom ki ült az astonban ))) Egyéb bizonyíték nem volt arra, hogy ismernék egymást IC.

Niko_D_Cartalozzi - Ayden_D_Murray lövöldözés ügy:
Videó nem érkezett a lövöldözésről és a log csak kihajolásról van. IC veszekedés miatt természetesen nem szabad csak úgy lövöldözni de mivel bizonyíték nincs arról, hogy pontosan mire/kire lőtt vagy egyáltalán tényleg lőtt-e ezért nem osztok érte szankciót ebben helyesen járt el R3HABS.

Niko_D_Cartalozzi-nak OOC minősítésért osztok szankciót. Értem, hogy feszült voltál az ügyintézés során de akkor sem írhatsz OOC chatre ilyeneket következmény nélkül.

Máskor az ügyeket külön intézd el R3HABS és akkor nem lesz össze keveredés, láttam az ügyintézésről a logot és tényleg nem volt egyszerű kibogozni ki mit szeretne.

Máskor kérlek erre jobban figyelj oda!
Szóbeli figyelmeztetésben részesítem R3HABS-ot a PK első fele miatt.

Helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.