Aaron S Brown jelentkezése[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zalan.

valahogy úgy
2019. 01. 10.
297
2 094
V4 karakter
aswynn narsan



FIX AND DRIVE SERVICE

JELENTKEZÉSI LAP




[ O ][ O ][ C ]



Beceneved, amin szólíthatunk:

~ Zalán ~



Életkorod:

~ 15 ~



A játékon belüli szinted:

~ 22. ~



Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)

~ Igen, rendelkezem. https://imgur.com/a/xo7a55w https://imgur.com/a/y6NTHwv https://imgur.com/a/Mvlqhe9 ~



Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?

~ Igen, rendelkezem vele. Naponta 10 órát szoktam használni. ~



Rendelkezel mikrofonnal?

~ Igen. ~



Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:

~ Zalán vagyok, 15 éves. Székesfehérvárra járok iskolába, informatikusnak tanulok.A hobbijaim közé tartozik a biciklizés,futás, a kutyámmal való foglalkozás, valamint régen a horgászás is közéjük tartozott, de azóta változtak a dolgok. Általában GTA 5-el játszok, de az utóbbi időben a SeeMTA teszi ki a játékidőm túlnyomó részét. 2016-ban regisztráltam a szerverre és kisebb kihagyásokkal azóta is játszok. Sok MTA szerveren megfordultam már, de ez tetszik a legjobban. Most szeretném még komolyabban venni a szervert ezért jelentkezek frakcióba. Szeretek sportolni, pár hónapja kezdtem el rendszeresen focizni járni. Barátságos és kedves személynek tartom magam, a környezetemben lévő emberekkel jól kijövök, könnyen beilleszkedek. Úgy gondolom, hogy gondolkodásom érett, toleráns vagyok embertársaim felé. Konfliktus kerülő vagyok, nem szeretem a vitákat, ha bele is keveredek egybe, a minél hamarabbi megoldásra törekszem.Van 1 háziállatom, akivel elég sok időt töltök. Mostanában elég sok időt töltök a szerveren és szeretném magam kipróbálni egy frakcióban. Új emberek megismerése a célom és szeretem a kihívásokat.Szeretem az autókat, és a motorokat. Köszönöm hogy elolvastad! ~





[ I ][ C ]



Teljes neve:

~ Aaron S Brown ~



Anyja, apja neve:

~ Lisa Webster, Ayden S Brown ~



Elérhetősége (email, telefonszám):

~ aaronsbrown@see-mail.hu, 498085 ~



Büntetlen előítéletű?

~ Igen. ~



Személyi igazolványáról egy kép:

~ (( Bugos, valamiért nem engedi kitölteni.)) ~



Van-e ismertsége a csapatunkon belül?

~ Van. ~



Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?

~ Szerintem nagyon fontos, mivel az összetartás jól jön minden munkában, nem egyedül kell csinálni mindent. ~



Gyakran jár műhelyünkbe?

~ Igen, amikor kissé megtöröm a kocsimat, akkor már tudom, hogy a Fix And Drive-ot kell válasszam. ~



Csatolja be önéletrajzát:

~ Aaron S Brown vagyok, jelenleg 26 éves ,Los Santosban élek és tartózkodom. Rengeteg emlékem van a szakgimnáziumtól kezdve a egyetemig.14 évesen döbbentem rá, hogy szerelő szeretnék lenni.Sokat tanultam,majd amikor eljött az idő akkor beadtam a jelentkezésem a szakgimnázium felé,ahol el is fogadták a jelentkezésemet.Rengeteg tanulás során letettem az érettségit, és a jogosítványra készültem sok időt.Nagyon kevés időm volt foglalkozni bármivel ami az életemet köti össze.Ezért próbáltam beosztani az időmet mindenre,ami félsikerrel járt. Mivel eléggé maximalista vagyok,mindenből próbáltam kihozni a legtöbbet.Az érettségi kissé sok időt töltött el,de viszont tudtam mellé a jogosítványt is csinálni.Év végére sikeresen leraktam a jogosítványt majd utána szakmát tanultam.Leraktam a jogosítványt,és megvettem az első kocsimat,aminek nagyon örültem. Édesapámmal és édesanyámmal éltem.Elég jó körülmények között nőttem fel,és mindenem megvolt amire szükségem volt.Nos utána jelentkeztem főiskolára,és sikeresen felvettek.Elég jó tanulónak mondhattam magam,és egy maximalistának.Főiskola közben szüleim elváltak egymástól és elég rossz időszakon mentem keresztül,és romlottak a jegyeim.Épphogy átjutottam a következő osztályba.Eléggé lelkiismeretes ember vagyok,és sokat törődtem a szüleimmel,habár kevés időm is volt bármire. Majd később elvégeztem az főiskolát,majd jelentkeztem egyetemre. Rengeteget tanultam,és elkezdtem ismerkedni.Jelenleg munkanélküli vagyok. ~




Aláírás:

Aaron S Brown
 
  • Tetszik
Reactions: marcy. és R3HABS

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel ma 18:15kor TS-en meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.