Aaron Qwanter[ELFOGADVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Beny

high voltage
Támogató
2019. 12. 16.
160
494
19
Székesfehérvár
LV karakter
alice.bates
n12pVkQ.png

Személyes információ


A.1-1. Vezetéknév: Qwanter
A.1-2.
Középső név: -
A.1-3.
Keresztnév név: Aaron

A.2-1.
Neme: Férfi
A.2-2.
Állampolgársága: Amerikai

A.3-1.
Születési idő: 05/10/1995
A.3-2.
Születési hely: Los Angeles - Kalifornia - 90008

A.4.
Bejelentett lakcím: Las Venturas, Clark St. 13.

A.5-1.
E-mail: aaronqwanter36@seemail.com
A.5-2.
Telefon: 3876/1144/267
A.5-3.
Postázási cím: Las Venturas, Clark St. 13.


Végzettség


B.1. Végzettsége:
[x] U.S. High School diploma.
[x] GED teszt
[—] Egyetemi diploma

B.2 Egyetemi szaktantárgy:
[—] Egészségügy
[—] Bűnügyi igazságszolgáltatás
[—] Mérnök
[—] Pszichológia
[—] Szociológia
[—] Bölcsészettudomány
[—] Természettudomány
[—] Egyéb
Kifejtés, ha az egyebet választotta:
-

B.3-1.
Intézmény neve: Stevenson High School
B.3-2.
Intézmény címe: 1 Stevenson Dr, Lincolnshire, IL 60069, Egyesült Államok
B.3-3.
Képzési időszak: 09/01/2010 — 05/12/2014

C.4.
Részletezze ha volt oktatási próbaidő alatt felfüggesztve: -


Munkatapasztalatok


C.1-1. Cég/ügynökség: Las Venturas Post
C.1-2.
Betöltött pozíció: Futár
C.1-3.
Feladatköre: Levelek kiszállítása
C.1-4.
Alkalmazás intervalluma: 02/11/2015 - 11/23/2019
C.1-5.
Szerződésbontás indoka: Újabb munka keresése.

C.2.
Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -


Engedélyek


D.1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel:
[x] Igen
[—] Nem

D.2. Rendelkezik érvényes fegyvertartási és viselési engedéllyel:
[—] Igen
[x] Nem

D.2. Részletezze ha volt valaha bevonva bármelyik engedélye: -


Kérdések


E.2. Állapítottak meg önnél fizikai betegséget?
[—] Igen
[x] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt és csatolja orvosi papírját.
-

E.2.
Állapítottak meg önnél pszichés betegséget?
[—] Igen
[x] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt és csatolja orvosi papírját.
-

E.3.
Volt már letartóztatásban?
[—] Igen
[x] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt.
-

E.4.
Nyújtottak már be ön ellen hivatalos feljelentési kérelmet?
[—] Igen
[x] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt.
-

E.5.
Volt már elítélve?
[—] Igen
[x] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt.
-

E.6.
Használt valaha illegális kábítószert vagy tudatmódosítószert?
[—] Igen
[x] Nem

E.6-1. Ha a kérdésre igennel válaszolt kérem jelölje be a következő jelölőnégyzeteket.
[—] THC
[—] PCP
[—] GHB
[—] Kokain
[—] Amfetamin
[—] Metamfetamin
[—] Szteroid vagy dopping szerek
[—] Ecstasy
[—] Hasis
[—] Morfium
[—] Egyéb
Részletezze ha az "Egyéb" lehetőséget választotta.
-

E.6-2.
Alakult ki önnél függőség?
[—] Igen
[x] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt.
-
Hogyan kezelték dependenciáját? -

E.7.
Rendelkezik tetoválásokkal?
[—] Igen
[x] Nem
Részletezze hogy mit ábrázolnak, hol találhatóak.
-

E.8.
Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről? Éppen a híreket olvastam és láttam kiírva.


Nyilatkozat
Én (Aaron Qwanter) jelentkező beleegyezek, hogy a Las Venturas Metropolitian Police Department az adataimat bizalmasan kezelje és tárolja. A jelentkezési feltételeket elolvastam és tudomásul vettem, hogy jelentkezésem a Las Venturas Metropolitian Police Department Recruit Training Academy munkatársai egyéb indoklás nélkül elutasíthatják.
Aláírás: Aaron Qwanter
Kelt: 09/01/2020


OOC


F.1-1. Beceneved: Beni
F.1-2.
Életkorod: 15
F.1-3.
Bemutatkozás(Min. 200 szó): Szabó Benedeknek hívnak, jelenleg a 15. életévemet töltöm. Már 3 éve követem az RP világát, melynek köszönhetően eléggé jól kitudtam fejleszteni a RolePlay tudásomat. 2 testvéremmel és a szüleimmel Székesfehérváron élünk. Most kezdtem a 9. osztályt. Barátkozó típus vagyok, de ennek ellenére nem vagyok könnyen befolyásolható. Való életben is érdekel a rendőrség dolga, de az amerikai rendvédelem sokkal jobban leköt, több szempontból is: pl a járőrautók, szolgálati ruhák, ilyesmik. Társaságkedvelő vagyok, tisztelett vagyok a felnőttekkel, és a nálam idősebb emberekkel. Viszonylag nyugodt és türelmes ember vagyok, de azért engem is fel lehet idegesíteni. Hobbiaim közé tartozik még a fotózás, azon belül is a viharfotózás. Sokszor ha jön valami vihar ki szoktam menni a város szélére, majd egy magas pontról lekapni a zivatart. Ezen kívül úszni szoktam, mivel az uszodák nálunk zárva vannak, és éppen nem tudunk leugrani a Velencei-tóra, akkor ezt a mozgást biciklizéssel kárpótlom. A szerveren napi 4-5 órát tudnák tölteni. Ezalatt az idő alatt, sokat szeretnék rp-zni, amibe ha belemélyülök, nagyon részletesen is tudok csinálni. A barátaimmal rengeteg időt töltöttünk a SeeMTA LV szerverén, de ők már ritkán járnak fel. A szerveren 52.000 percem van, jelenlegi célom a 55.000. A szerveren adminisztrátor vagyok, de be tudnám úgy osztani az időmet, hogy legyen mindkettőre időm.

F.2-1.
Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Igen, itt, az LVMPD-ben.
F.2-2.
Fejtsd ki, hogy miben is különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest. A két ország rendvédelmi szerve teljesen különböző. Magyarországon a járőrök sima rutin igazoltatást is végrehajthatnak, míg az USA-ban, csak szigorúan indokkal. Magyarországon a rendőröknek sokkal könnyebb dolguk van, hiszen Amerikában szigorúbb törvények vannak, illetve sokkal több a bűnöző, vagyis az illegális úton tevékenykedő személy, Sokkal felelőségteljesebb az USA-ban tevékenykedő rendőrök feladata, nagyobb veszély leselkedik rájuk. Magyarországon sokkal kevesebb bűncselekmény van mint az USA-ban. Amerikában van Felony Stop is, ami a körözött járművek megállítását jelenti. Amerikában sokkal nagyobb felszereltéggel mennek a rendőrök, gyakrabban használak éles lőfegyvert is. A ruházatuk is más, golyóálló mellényt hordanak. A szolgálati jármű is különbözik, míg Magyarországon Opel Astra, Audi RS6-ot használnak a legtöbbször, Amerikában a Ford Crown Victoriát, vagy Dodge SRT8-at. Igazoltatáskor, Magyarországon, ki kell szállnia az embereknek, ellentétben az USA-val. Ahol már egy hirtelen mozdulat is életveszélyes lehet, Ezért midnig úgy hajtják végre az igazoltatást, hogy a kocsiban űlve lassan, és óvatosan adja át az iratokat.
F.2-3.
Milyen karaktert szeretnél alakítani? Egy 25 éves férfi karaktert alakítanák, aki egyben szigorú, de megértő és barátságos. Igyekszik a legtöbbet kihozni magából, ha esetleg a törvényszegő illető nem tesz eleget az utasításoknak, akkor próbál a legjobban eljárni. Rendszrető és nem szereti a tiszteletlenséget.Kissé türelmetlen, próbál leszokni róla, de nehezen megy neki. Értelmes és udvarias ember lenne aki megválogatja a szavait. Szeret sportolni, fizikaileg is jó kondiban van. Szeret a barátaival és a családjával lenni. Viszonylag magabiztos, mivel a szülei is támogatták, hogy jelentkezzen az akadémiára. Feladatait próbálja hamar, de hatékonyan elvégezni, ezen még gyakorolnia kell.

F.3-2.
Csatolj UCP képeket a következőkről: névváltás, adminjailek, bannok. https://imgur.com/a/qPkyVkw
 
Utoljára szerkesztve:

Cruso

Aktív fórumozó
2019. 01. 09.
266
773
Bayern, Deutschland
V4 karakter
OrvisZeitz
lvmpdheader.png

Mr. Qwanter,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy​
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.​
Köszönjük a türelmét.​
WCvrzxb.png
Sergeant Deon Relish​
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Beny

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
lvmpdheader.png

Mr. Qwanter,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

Lt_Brendan_Clemons.png

Lieutenant Brendan Clemons
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Vicces
Reactions: juni0r
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.