Aaron P Pawlowski-> Stewie | #deemoN

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KDominik

A mi szerződésünk egy életre szól!
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
428
598
Tatabánya
V4 karakter
Paul P Pawlowski
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Aaron P Pawlowski

Panaszolt fél admin neve:
Stewie

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen birálat.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Nos, az admin kollega szerint Derbynek számít ami a videoban szerepel. Leírtam neki hogy sávot akartam váltani mivel az NNI nyomta mögöttem a szirénát és nem vettem észre hogy egy RS7 van mellettem. Legjobb tudomásom szerint a derby folyamatos direkt történés.
 

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
331
21
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
Üdv, akkor nézzük át a dolgokat.

1.: Amennyiben te sávot akarsz váltani, körbenézel előtte és utána váltasz sávot. Ha pedig reálisan akarjuk csinálni akkor ha ütközöl megállsz megnézed mi történt. Na már most te ráhúztad az Rs7-re a kormányt majd visszamentél AZONNAL a belső sávba minden nélkül.

ez még nem is lenne olyan vészes probléma DE

2.: Ez egy menekülés közepette történt, ahol te láttad is a felszólítást, te is látod az MDC-ket a térképen stb. tehát tökéletesen tudhattad, hogy mi történik, de ha MDC vagy megphone-t nem is láttál sziréna fentvolt tehát hallhattad hogy menekülésről van szó.

3.: Aügy alatt első indok:
Aaron P Pawlowski: (( rossz sávba voltam, vissza akartam sorolni ))
Aaron P Pawlowski: (( Illetve CJ nyomta a dudát hogy menjek félre ezért lehuzodtam a sávbol ))
Dudát hallasz, de szirénát, két kocsit mögötted nagy sebességgel hajtani nem hallasz.

Nemhinném hogy ennél többet mondanom kéne.
Továbbá ezt még itthagyom a végére, mert ezt már aügy. végén se tudtam mire vélni tőled:
Aaron P Pawlowski: (( akkor majd még beszélünk ))

Ui.: "Legjobb tudomásom szerint a derby folyamatos direkt történés." Tehát ha én minden nélkül csak mert miért ne szemből beléd megyek 300-al az teljesen reális és szabályos cselekedet?
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Meglehet, hogy te nem így tervezted az egészet de a videót többször átnéztem és próbáltam elemezni, viszont ebből egy dolog szűrhető le:
-a szembesávot használtad, a rendőrök közeledtekor pedig azonnal sávot váltottál ezzel a kormány ráhúzva az RS7 sofőrjére, ezt követően pedig azonnal vissza is váltottad a sávod.

Aaron P Pawlowski: (( rossz sávba voltam, vissza akartam sorolni ))
Végig ott mentél, a probléma azzal van, hogy pont akkor soroltál át mikor kikerültek volna téged, ám azt ütközést követően sem tartottad a saját sávod.

Legjobb tudomásom szerint a derby folyamatos direkt történés.
Ez sehová nincsen kőbe vésve, egy nagyobb szándékos ütközés is ugyanúgy lehet derby, mint az előbb említett többszöröse.

A panasz jogtalan, Stewie helyesen járt el.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.