Aaron Gunter jelentkezése a See City Taxihoz. [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Atkaa

Újonc
2024. 09. 17.
2
1
LV karakter
Kennedy D Gotti
seetaxilogo.png

See City Taxi
Mielőtt beadnád a jelentkezésedet hozzánk, kérlek olvasd át a jelentkezési feltételeket, valamint a frakció szabályzatát is.
Helyesírásra, fogalmazásra nagyon figyelj oda, mert erre harapunk a legjobban.
Figyelj még oda a feltételeknek való megfelelésére. (Ahova 3 mondatot, vagy 100 szót kérünk az legyen meg!)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a See City Taxi köreibe, ezek után vár rád még egy TeamSpeak 3 meghallgatás, és utána fogsz a frakció tagja lenni!

Jelentkezési Formanyotatvány

IC RÉSZLEG
Az In Character részben a szerveren lévő IC karakteredre és annak karrierjeire vagyunk kíváncsiak!


Teljes neve:
< Aaron Gunter >

Elérhetősége(i):
< Tel: 36225203575 >

Hol dolgozott ezelőtt See Cityben? Mi volt a távozás oka? (Válaszát indokolja!)
< Eddig még sehol sem. >

Jogosítványa, Iratai érvényesek? (Pontos válaszát X-el jelölje!)
[ X ] Igen
[-] Nem

Jogosítványát vonták már be? Ha igen, miért? (Ha nem akkor a válasz és a Nem helyére egy X-et tegyen!)
[-] Igen
[ X ] Nem
[Egyéb]: < Nem vonták be soha. >

Szervezetünk szabályzatát átolvasta, és elfogadja, valamint be is tartja? (Pontos válaszát X-el jelölje!)
[ X ] Igen
[-] Nem

Miért szeretne a See City Taxihoz csatlakozni? (Minimum 3-5 mondatban mondja el!)
< Rég óta gondolkodom, hogyan is lehetne segíteni az embereken, mivel egy jószívű ember vagyok, szeretek adni. Éppen kocsikáztam a városba, és megláttam egy hirdetés, hogy a See City Taxi embereket keress, és szerintem alkalmas lennék a feladatra, szeretek vezetni, a Várossal és a kisebb helyeket jól ismerem igy nem lenne baj. >

Kérjük csatolja önéletrajzát! (Minimum 3-5 mondatban mondja el!)
< >


OOC RÉSZLEG
Az Out Of Character részben rád leszünk kíváncsiak, az OOC énedre! Valamint a szerveren elért karrierjeidre.


Hogyan szólíthatunk?
< Attila >

Mióta játszol a See MTA v2-es szerverén?
< Hát már régen is játszottam, 2022-2023-ban de a gépem tönkre ment igy vennem kellet egy újat, és igy most kezdtem újra az egészet. >

Voltál -e már Adminjailban a szerveren? Ha igen, miért? (Képpel bizonyítsd!)
< >

Voltál -e már Kitiltva a szerverről? Ha igen, miért? (Képpel bizonyítsd)
< >

Volt -e már más neved a szerveren? Ha igen, mi volt az? (Képpel bizonyítsd!)
< 2015-ben még gépem nem volt igy nem tudom mi ez. >

Voltál -e már más frakcióban a szerveren? Ha igen, melyikbe és mi volt a távozásod oka? (Válaszodat indokold!)
< Még nem voltam. >

Miért szeretnél a See City Taxihoz csatlakozni? (Válaszodat indokold!)
< Szeretnék egy jó közöség tagja lenni illetve, See Citybe mindig is érdekelt a Taxis élet, és úgy gondoltam itt az idő kipróbálni. >

Rendelkezel -e TeamSpeak 3-al, Discorddal, valamint jól működő mikrofonnal?
< Rendelkezem Discordal, illetve működő mikrofonnal. >

Írj magadról egy rövid bemutatkozást! (Minimum 3-5 mondattal válaszolj!)
< Attila vagyok, 16 éves. Jász-Nagykun-Szolnok megyébe élek. Szabadidőmben focizni, illetve a motorozni szoktam. Mezőgazdasági Gépésznek tanulok, 10. vagyok. Nagyon érdekelnek az autók nagyon sokat vagyok körölütők, leginkább a régi fajta autók. >

Aláírás: < Aaron Gunter >
Dátum: < 2024. 10. 16 >
 
  • Tetszik
Reactions: Mosomedve

Mosomedve

Barangoló
Támogató
2021. 12. 27.
83
60
V4 karakter
patrick.newman
V2 karakter
dylan.newman
Szia a képeket javítsd!

postimg.cc -re töltsd fel a képeket inkább.
Ide hozzászólásba küld el nekünk a képeket.
Utána bíráljuk a lapodat!
 
Utoljára szerkesztve:

Mosomedve

Barangoló
Támogató
2021. 12. 27.
83
60
V4 karakter
patrick.newman
V2 karakter
dylan.newman
seetaxilogo.png

See City Taxi
Tisztelt xy!

A See City Taxi HR Osztálya megkapta pályázatát.
A HR Osztály hosszas megbeszélése után arra a döntésre jutottak, hogy jelentkezési lapját elfogadta!
Kérjük jelenjen meg a Taxi telepünk előtt, hozza magával érvényes okiratait!
Továbbá ne feledje önéletrajzát is magával hozni a további döntés érdekében!

OOC megjegyzés:
((Gratulálunk, felvételt nyertél hozzánk! Viszont! Még ez nem jelenti azt, hogy már a See City Taxi tagja vagy, egy Teamspeak 3 meghallgatáson kell átmenned, és ha az sikerül akkor jöhetnek a következő lépések!))
((TeamSpeak 3 meghallgatási időpont: Írd meg neked, hogy mikor lenne jó a meghallgatás privátüzenetben! @Mosomedve , @DarveX3 ))

Köszönettel: < Dylan Newman - sct. Igazgató >
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.