Aaron Griffin jelentkezése See City Car Servicebe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AlmasiAron

Újonc
2021. 06. 24.
7
0
V4 karakter
Aaron Griffin
logoweb3.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Aaron Griffin
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 469 (tudom, nem sok, de ettől ismerem nagyjából a v2-t, RP-zni nagyon tudok..)
IC SZINT: 2

KOROD: 15
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen

EDDIGI FRAKCIÓID: NAV
TÁVOZÁSAID OKA: Inaktív voltam, mert nem tudtam sokat lenni egyéb okok miatt..
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Nem voltam
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Nem voltam

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: Nyitvatartásokon végig
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Nyitvatartásokon végig

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Áronnak hívnak, 15 éves vagyok. Szeretek MTA-zni, legtöbb szabadidőmben ezt csinálom. Engem leköt a gépek világa, értek is hozzá. Nemrégiben elkezdtem tanulgatni a HTML, CSS, JS-t, de még nem megy olyan jól. Igazából sokszor voltam szerelős, habár nem ezen a szerveren, de máshol igen.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Igazából szeretnék a szerveren egy olyan frakcióba kerülni, ahol jó a közösség, és van csapatmunka. Én úgy gondolom, hogy ebbe a frakcióban megvan mindd, és hiszem is. Sokszor voltam szerelős, nem ezen a szerveren, és szeretném itt is kipróbálni magam, milyen is itt a rendszer.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Előre is köszönöm, ha valaki végignézte a lapomat!
UI: Azóta kivettek jailből.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
331
22
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
logoweb3.png




Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.
((Jelentkezési feltételeket nézd át. Ha a követelmények megvannak akkor nyisd újra a lapot))
See City Car Service - Tulajdonos
Florencia Andres​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.