Aaron Fernandez jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Elmaltador03

Újonc
2022. 03. 12.
25
9
V4 karakter
Jadon Fernandes
LV karakter
Jadon Fernandes
V2 karakter
Jadon D Fernandes
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Aaron Fernandez
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 25506 perc.
IC SZINT: 22 szint.

KOROD: 17 éves.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen.

EDDIGI FRAKCIÓID: Orfk , Die rote hand (német maffia)
TÁVOZÁSAID OKA: Orfk-bol azért mert kevsen jártak fel mikor ott voltam. DRH-bol azért mert már nyár vége óta nem volt rp.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3 óra hossza.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5-6 óra hossza kb.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Zoltánnak hivnak. 17 éves vagyok. Debrecenben tanulok technikumban gépésztechnikusnak. Hobbim a foci és a biciklizés. 2 éve rp-zek. Szeretek új dolgokat kiprobálni.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mert mivel nem voltam még szerelő frakcióban ezért azt is kiaakrom tapasztalni. Hosszu ideig tervezek a frakiban lenni. Meg amugy érdekelnek az autok.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Nincs egyéb megjegyzés.​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.10.05 18:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.