Aaron D Blakcray---> #Szúnyog

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 12.
10
0
V4 karakter
Stefan D Wolf
hXzCD7B.png


TamSpeak 3 neved:
#Aaron D Blakcray// [Stefiii]

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
#Szunyog

Panasz pontos megfogalmazása:
Bentvoltam a szobába csak dolgom volt és el kellett mennem, akkor a szobába mardtam és mikor visszajöttem el lettem húzva az AFK szobába. Végeztem, visszamentem a szobába éppen elmentem WC-re és csak arra jövök vissza, hogy ki vagyok bannolva 2 napra.

Bizonyítékok:
Sajnos nincs csak, hogy ki vagyok bannolva. Rám se írt és nem is Poke-olt.

Megjegyzés:
Legalább behúzott volna vagy írt volna rám és ha látom ,hogy írt akkor normálisan elmondja.
 
2019. 01. 12.
10
0
V4 karakter
Stefan D Wolf
Takashi Mejiko, hozzászólhat a panaszhoz mert vele voltam mikor elmentem WC re és mire visszatértem ki lettem bannolva.( Ő is és én is)
 
A

atesz516

szevasztok ! Nos 2x ki huztalak titeket mivel az egyik 3 személyes társalgoba AFKoltatok . Egyszer szoltam is ezért ! Könyörögni nem fogok . Figyeltem folyamatosan hogy afkoltok-e vagy sem . Többször afkoltatok majdnem 6-8 percet mind a ketten majd akkor be huztalak titeket ts ügyfélbe az egyikőtök hiába pokeoltam meg semmi rekaciot nem kaptam . És mondtam hogy ezért szankciot fogtok kapni mivel nem érdekelt titeket az amit én mondok , te azt mondtad hogy elfogadod , meg is kaptátok a spanoddal együtt .

Ui:. Könyörögni soha nem fogok senkinek , lettetek figyelmeztetve . #Szunyog
 
A

atesz516

Nem kell hazudni ! 2 perc után nem bannoltalak , több mint 5 percet afkoltatok !
 
2019. 01. 12.
10
0
V4 karakter
Stefan D Wolf
Tudom, hogy 5 percnél nem volt több! Esetleg rám írni vagy POKE olni? Mert azt nem csináltad és honnan tudtad a hogy véletlen nem csak le voltam némítva??
 
A

atesz516

Én néztem hogy mennyit afkolsz . és én nem foglak azért bannolni ha 2 percet vagy afk .
Részemről nincs több mondanivalóm .
UB nincs
#Szunyog
 
2019. 01. 12.
10
0
V4 karakter
Stefan D Wolf
Oké akkor NE vald be az igazat... Nekem nem kell UB. Ki birom várni. De a kérdésemre még mindig nem kaptam választ. Miért nem POKE oltál vagy írtál rá? Erre válaszoljál kérlek.
 
A

atesz516

El mondtam lettetek figyelmeztetve . Nem tudom mit nem lehet megérteni .
Az üggyel többet nem foglalkozok . Szankciodat meg kaptad legközelebb majd oda figyelsz.
#Szunyog
 

Blacksmith

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
375
90
26
Pécs
V2 karakter
Jesse Smith
Utólag azon vitatkozni,hogy ki hány percet afkolt teljesen felesleges. Alexander ha legközelebb ilyen ügy van akkor nem kell egyből bannolni hanem több lépést kell inkább megtenni annak érdekében,hogy a ban elkerülhető legyen. Itt gondolok arra,hogy megpokolod.többször ráírsz. Nem kell ráállni a ban gombra. A másik meg pedig az,hogy a teamspeak szabályzatban nincs olyan pont,hogy tilos afkolni társalgóban azaz nincs rá büntetési skála se(Ez módosításra fog kerülni). Nem tudom mióta osztogatunk két napos bannokat 5 perc afkért,nem kell túllőni a célon. A panasz igazából bizonyítékok hiányában jogtalan de mivel nem létező szabályzatot alkalmazott a moderátor ezért egy mínusz pontot írunk be.

Helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.