Aaron Clinton jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aron0749

Újonc
2020. 02. 27.
9
0
V4 karakter
Aaron Clinton
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Szabó Áron<
~ Hány éves vagy? ~
>20 éves vagyok<
~ Account ID-d? ~
>106029<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>32 722 perc<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Eléggé változó mivel jelenleg 2 műszakban de egyébként 3 műszakban dolgozok.<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-4 óra körül.<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Még mielőtt érettségiztem akkor jelentkeztem az sckk-ba ahol sajnos az érettségire való készülés miatt elég rövid időt tudtam eltölteni.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Természetesen<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Szabó Áron-nak hívnak 20 éves vagyok Mezőhegyesen élek szüleimmel, és barátnőmmel.
2021-ben érettségiztem le lakhelyemen Mezőhegyesen, majd jelentkeztem Orosházára egy 2 éves érettségire épülő gépgyártó technológus technikus szakmára amire sikeresen fel is vettek.Tavaly kiváló eredményekkel sikeresen levizsgáztam majd egy állásajánlatot is kaptam a gyakorlati helyemről és azóta is ennél a cégnél dolgozok Robottechnikusként a hegesztő üzemben.A SeeMta-val való kapcsolatom 2015-re nyúlik vissza kisebb nagyobb kihagyásokkal játszom azóta 2021-ben sikeresen jelentkeztem az Sckk-ba de sajnos pont akkor érettségiztem ezért nem tudtam elegendő időt a frakcióra fordítani ezért kiléptem.Most a V4-ben pedig újult erővel tértem vissza és szeretnék egy közösség részese lenni.<


🔧IC részleg🔧


~ Jelentkező neve? ~
>Aaron Clinton<
~ Jelentkező születési helye, ideje? ~
>Los Santos,1995.06.10<
~ Korábbi munkahelye(i)? ~
>See City Közlekedési Központ,See mining co.<
~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~
>Gyerekkorom óta az autók megszállottja vagyok, szinte az összes autót ismerem kívül belül és ezt a tudást szeretném kamatoztatni egy nagyszerű cégnél, valamint nagyon jól dolgozom csapatban és rugalmas vagyok.<
~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~
>Természetesen<
~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~
>Aaron Clinton-nak hívnak 1995-ben születtem Los Santosban egy szegény családban.Gyerekkorom óta érdekelnek az autók mivel édesapám autószerelő.Általános iskolás éveimet San Fierroban töltöttem ahol elég rossz jegyekkel végeztem leginkább családi problémáim miatt mivel édesanyám súlyos beteg lett ezért nekem is segítenem kellett édesapám műhelyében hogy édesanyám gyógyszereit és kezeléseit tudjuk fizetni.A gimnáziumot Los Santosban végeztem közepes eredményekkel majd jelentkeztem Las Venturas-ban Autószerelőnek egy 2 éves képzés-re és miután ezt a szakmát sikeresen befejeztem még egy karosszérialakatos szakmát is elvégeztem.Iskoláim után édesapámnál dolgoztam tovább ez idő alatt megszereztem a B illetve C jogosítványaimat, de most már szeretném kamatoztatni a tudásomat egy nagyszerű cégnél.<
~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~
>35-40 percet.<


 

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
405
144
V4 karakter
Enzo F Brasco🇮🇹
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség MEGFELELŐNEK találta, így esélye nyílik próbaidős szerelőként megkezdeni pályafutását a telepen!
Meghallgatás és betanítási időpontjaink :
- 2024.07.09. (Kedd) 16:30
- 2024.07.11. (Csütörtök) 16:30

Első körben TEAMSPEAK meghallgatásra kerül sor, ezért ajánlott alaposan átolvasni a szabályzatainkat! A szabályzatokért KATTINTS IDE!
Ez mellett a tutorial videókat is érdemes megnézni, sokat segít. A videókért KATTINTS IDE!

((A meghallgatásra TEAMSPEAK3-on kerül sor, a megadott időpontokban!! Várakozni itt : BMS -> Leader váró/TGF))
Abban az esetben, ha egyik időpont sem felel meg, vegye fel a kapcsolatot velem privát üzenetben! Amennyiben a megadott/megbeszélt időponton nem jelenik meg a jelentkező, automatikusan elutasításra kerül a jelentkezési lap. Ez esetben egy hónap múlva egy új jelentkezési lappal van lehetősége újra jelentkezni.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.