Aaron Bihl Őrmester jelentései [10.14 - 10.20]

hRoland

Újonc
Támogató
2019. 02. 04.
40
4
V4 karakter
Aaron Bihl
LV karakter
Devien Dyton
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Aaron Bihl
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:

Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:

Evan Richardson Főtörzszászlós



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
David Raffael
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Audi A8 D4 - AB-IL-64
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.10.15.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78 § Cserbenhagyás (CSH)
79.2 § Közúti veszélyeztetés - Személyi sérülés esetén (KVSE)

Az intézkedés részletes leírása:
2024.10.15.-én a járműveket foglaltam le amiknek a forgalmi engedélyük nem volt rendben vagy éppen tilosban parkoltak. A Los Santos-i plázához érve rátaláltam egy fekete Audi A8 D4-re amin egy 78 § Cserbenhagyásos (CSH) és egy 79.2 § Közúti veszélyeztetés - Személyi sérülés esetén (KVSN) körözés. Leszerettem volna foglalni de odajött egy férfi és egy nő akik szóltak, hogy a tulaja most ment be a plázába. Úgy döntöttem, hogy megvárom a férfit, nem sokára meg is érkezett majd amikor mondta, hogy az ő tulajdonában van a kocsi, felszítottam, hogy tegye fel a kezeit, majd ez követően kezeit hátrahúztam és bilincset raktam a kezeire. Segítséget kértem a rádión az előállított személy beszállítására. Nem sokára rá Evan Richardson Főtörzszászlós meg is érkezett az egyik CH egységgel, és beszállította David Raffael-t.

A kapitányságra érkezve, az egyes kihallgató szobát foglaltuk el, majd egy bemutatkozást követően átvizsgáltam Raffael ruházatát, de nem találtam nála semmilyen illegális tárgyat. Jogival tisztában volt, nem kívánt élni velük. Megkezdtük a kihallgatást, közöltem vele, hogy miért is lett előállítva, amire a válasza az volt, hogy ő nem tett ilyet. Azt is tisztáztam vele, hogy egy másik kocsijáról került át a körözés ami egy VW Bora volt, amit beismert, hogy tényleg az övé, de a cserbenhagyást továbbra is tagadta. Richardson-nal megmutattuk a felvételt a kihallgatóban található televízión. A felvételt megtekintése után sem volt hajlandó beismerni tettét, pedig azon tisztán látható volt a baleset és a cserbenhagyás része is. Ezután nem volt több kérdésünk felé, 78 § Cserbenhagyásos (CSH) és 79.2 § Közúti veszélyeztetés - Személyi sérülés esetén (KVSN) vádjával a büntetése 64.800 dollár pénzbírság és 135 nap letöltendő börtönbüntetés volt. A vezetői engedélyét elvettük tőle, és bevonásra került.

A rabosítása előtt David Raffael jelenléte előtt a vezetői engedélyt megsemmisítésre került. Ezt követően a cellák felé vezettük majd rabosításra került sor. Óvadék letételére volt lehetősége.


KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$64,800$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
135 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):

[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):

[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély


ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Aaron Bihl
lablec.png