Aaron Angster jelentkezése

Duck1Y

Barangoló
2023. 07. 04.
81
4
www.instagram.com
V4 karakter
Aaron Angster
LV karakter
Max J Angster

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 16 de most leszek szeptemberben 17 ~

Mi az Account ID-d?
~ 225783 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 2022 óta rp-zek. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2022. 06. 10. - 21 813 perc ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 2-3 óra ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Igen ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ PF nem sokat mert nem tetszet annyira a frakció 06.18-án vettek fel a frakcióba. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincsen ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Mert nagyon tetszik a szerelés a szerveren és tudok egyedűl és csapatban is kiválóan teljesíteni. Azért szeretnék csatlakozni mert bízok benne hogy egy jó közösségbe tudok kerülni és még jobban élvezni a szervert. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Aaron Angster ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos, 1980.09.17 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Amanda Clinton ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Ocean Docks Ipari Park, B csarnok 8. ajtó 2.folyosó ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi és Technikumi végzetség, Gépjármű-mechatronikus 5 éves képzés szakma ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Természetesen igen. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Mert remélem egy kiváló és családias csapatba tudok kerülni akikkel a munka élvezet. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Igen van. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Azért mert bennem nem fognak csalódni több éves tapasztalatom van a szerelésben. Apám tanított meg még szerelni és eddig a családi szervizünkben dolgoztam csak bezártunk családi okok miatt. Én nem sietem el a munkát én precíz vagyok nem hagyok hibásan egyetlen alkatrészet sem. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ 10 éves szerelői tapasztalataimat egy olyan szervezetben szeretném kamatoztatni, ahol az eddig megszerzett szakmai tudásommal a cég növekedését támogathatom, és ahol nekem is lehetőségem nyílik a szakmai fejlődésre és előrelépésre. Csapatban és egyénileg is sikeresen teljesítek. ~
 
  • Vicces
Reactions: Bari