Aaliyah Garcia jelentkezési lapja.

lemmeland

Újonc
2024. 10. 15.
1
0
V4 karakter
Aaliyah Garcia

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 18 ~

Mi az Account ID-d?
~ 233207 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 2019 óta, kisebb nagyobb kihagyásokkal. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2023 óta, 17 713 játszott percem van jelenleg.~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 2-3 órát minimum, akár 4-5 is szóba jöhet. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Igen, természetesen. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Nem voltam még frakcióban. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincs. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Szeretnék fejlődni, és új dolgokat kiprobálni. Amióta játszok a szerveren már a legelején elhatároztam, hogy jelentkezni fogok, hogy egyszer szerelő lehessek, és most itt az ideje. Szeretek csapatban dolgozni, illetve újakat tanulni. Emellett talpra esett vagyok önálló probléma megoldó képességgel~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Rendelkezem Discord-al, illetve mikrofonnal is. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Aaliyah Garcia ~


Születési helye, ideje:
~ San Fierro, 2001. 1. 23. ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Caitlyn Grey ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Los Santos Richman St. 14 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Műszaki egyetem ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Rendelkezem. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Nagyon örülnék a lehetőségnek, hogy a Fix & Drive Mechanic Shop csapatának tagja lehetek. A cég híres a megbízhatóságáról és a szakmai színvonaláról, ami számomra rendkívül vonzó. Hiszek abban, hogy az ügyfélközpontú megközelítés és a minőségi szolgáltatás alapvető fontosságú a sikerhez, és szeretnék hozzájárulni ehhez a filozófiához. Emellett a cég elkötelezett a munkatársak fejlődése mellett, ami lehetőséget adna számomra, hogy folyamatosan bővítsem a tudásomat és tapasztalataimat. Izgatottan várom a lehetőséget, hogy egy olyan támogató és szenvedélyes csapat tagja lehessek, ahol valóban szeretnek autókkal foglalkozni. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Természetesen van ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Azért érdemes engem választani, mert egyedülálló tapasztalattal és elkötelezettséggel rendelkezem az autószerelés iránt. Míg más jelentkezők talán hasonló szakmai háttérrel bírnak, én több mint 6 év tapasztalattal rendelkezem különböző járművek javításában, ami lehetővé teszi számomra, hogy gyorsan és hatékonyan oldjam meg a felmerülő problémákat.
Kiváló diagnosztikai készségeim révén pontosan tudom, hogyan kell azonosítani és orvosolni a járművek hibáit, minimalizálva ezzel az állásidőt. Ezen kívül rendszeresen részt veszek szakmai továbbképzéseken, így mindig naprakész vagyok a legújabb technológiák és módszerek terén, ami lehetővé teszi, hogy a legjobb szolgáltatást nyújtsam az ügyfeleknek.
A problémamegoldó képességem és a csapatmunkára való hajlandóságom révén gyorsan alkalmazkodom a változó körülményekhez, és hatékonyan tudok együttműködni a kollégákkal. Emellett az ügyfelek elégedettsége kiemelten fontos számomra; mindig arra törekszem, hogy a legjobb élményt nyújtsam a szolgáltatásaim révén.
Összességében szenvedélyem az autószerelés iránt, a szakmai tudásom és a vevőközpontú megközelítésem együtt biztosítja, hogy értékes tagja lehetek a Fix & Drive Mechanic Shop csapatának.
~



Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~
Aaliyah Garcia vagyok, 23 éves, és San Fierro-ban születtem. Gyermekként mindig is érdekelt az autók világa, már fiatalon elkezdtem felfedezni a járművek működését. Az érdeklődésem miatt szakmai képzésében részt vettem, ahol mélyreható ismereteket szereztem az autószerelés különböző területeiről.
Az utolsó 5 év során Los Santos-ban édesapám műhelyében dolgoztam autószerelőként, ahol tapasztalatokat szereztem motorok, fékek és elektromos rendszerek javításában. Számomra a problémamegoldás és a pontos diagnosztizálás nemcsak munka, hanem szenvedély. Munkám során mindig törekszem a legjobb minőségre, hiszen tudom, hogy az elégedett ügyfél a legfontosabb.
Emellett szeretek tanulni, így rendszeresen részt veszek továbbképzéseken, hogy naprakészen kövessem a legújabb autótechnológiákat. Célom, hogy folyamatosan fejlődjek, és értékes tagja legyek a Fix & Drive Mechanic Shop csapatának, ahol szenvedélyem és tudásom révén hozzájárulhatok a cég sikeréhez.
~