A telefon alkalmazásainak kibővítése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Póni

Újonc
2020. 01. 22.
57
72
21
Szeged
V4 karakter
Kian Cox
LV karakter
❌
V2 karakter
Per Eng
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Isidoro Freixa >

Ötleted:
< A telefonnak a lehetőségeit bőviteni. A jelenlegi menü ugye így néz ki: https://imgur.com/p2smI99. Gondolok olyan dolgokra, mint például a számológép, hogy az adott embernek ne kelljen letálcáznia, mikor kiakar számolni valamit és még az rp miatt is színesebb lenne. A naptár/emlékeztető ikonnak is a működése, események beírása és valami féle hangadás jelzi az adott napi teendőket. A galéria vagy más néven fotók menüpont: A telefonnal készített képeket oda lementi és ha átadod valaki másnak a telefonodat akkor a te képeidet mutassa neki ezen képek törlésére lehetőség van. Egy instagramm/facebook/twitter közösségi oldal létrehozása, az emberek ezen keresztül tudnak reagálni a posztokra, amit egy másik player rakott fel a telefonja galériájából. A "kapott egy smst" szöveget a chaten ne /me-vel legyen kiírva hanem /do-val. Erre azért lenne szükség, mivel sok játékos nem veszi észre ezt kis szöveget. A piros sokkal rikítóbb szín a halvány lilánál.>


Megjegyzés:
< Várom a hozzászólásba a véleményeiteket. Ha esetleg ezen téma már elutasításra került akkor elnézést, hogy felhoztam megint. >
 
Utoljára szerkesztve:

Botchi

Újonc
2020. 02. 23.
41
38
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Drina Rooney
Kreatív és véleményem szerint jó őtlet, nem tudom milyen mértékben kivitelezhető egy ilyen új funkció de nekem tetszene. :D
Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Póni

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Nagyon nagyon király az ötletpakk amit csak támogatni tudok.
Esetleg még bele lehetne írni ha már telefon update , hogy mikor kapsz egy SMS-t azt ne /me vel írja hanem /do - val akkor jobban átlátható lenne a chaten is.
 
  • Imádom
Reactions: Póni

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
431
289
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
én nagyon adnám ha bekerülne. Támogatóm.
 
  • Imádom
Reactions: Póni

Póni

Újonc
2020. 01. 22.
57
72
21
Szeged
V4 karakter
Kian Cox
LV karakter
❌
V2 karakter
Per Eng
Nagyon nagyon király az ötletpakk amit csak támogatni tudok.
Esetleg még bele lehetne írni ha már telefon update , hogy mikor kapsz egy SMS-t azt ne /me vel írja hanem /do - val akkor jobban átlátható lenne a chaten is.
Pótolva. ;)

Alax válasza:
11.) Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás!
Büntetés:
40 büntetőpont.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

Gaku

Újonc
2019. 08. 07.
57
71
Paks
V4 karakter
Gaku Scala
LV karakter
❌
V2 karakter
Gaku Keegan
Nekem nagyon tetszik ez az ötlet. Nagyon régóta ez a rendszer van a telefonba, kicsit kezd már unalmas lenni. Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Póni

Pitee

Újonc
Támogató
2020. 02. 01.
30
22
V2 karakter
Livio Bianchi
Kreatív. Szerintem ezek plusz RP szitukat/lehetőségeket nyitnának. Teljes mértékben támogatom. Sok sikert. ?
 
  • Imádom
Reactions: Póni

Pongo

Klaviatúra gyilkos
2020. 09. 20.
676
2 561
V2 karakter
ʟᴏʟᴀ.ʜɪᴄᴋꜱ
Elég faintos ötlet, tényleg színesebb RP-ket lehetne vele folytatni. A /me-s SMS értesítés szerintem ígyis megfelelő, bár lehetséges,, hogy a protocoll szerint /do-val kellene kiírja a CHAT-be. A többi mind, szép és jó, bár sok munka lenne vele, de megvalósítható.
Támogatom az ötleted!
 
  • Imádom
Reactions: Póni

Tihike

Újonc
2021. 01. 07.
25
41
24
V4 karakter
Rodrigez Vico Barbara
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
Jó lenne a ha megoldható lenne az sms-ek és a hivás listában lévő hiváselözményeknek az idopontja ha látszodna, hogy ki mikor keresett/kerestél. Amúgy Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Póni

AndrewRyan

Zöldfülű
2019. 02. 20.
205
884
22
Monor
V4 karakter
✘ ✘ ✘
LV karakter
✘ ✘ ✘
V2 karakter
Andrew H. Ryan 🇰🇵
Jó lenne a ha megoldható lenne az sms-ek és a hivás listában lévő hiváselözményeknek az idopontja ha látszodna, hogy ki mikor keresett/kerestél. Amúgy Támogatom!
Ezt nagyon adom, meg az ötletben leírtakat is. Rengeteg potenciál van a telóban, színesebbé tenné ha egy ilyen bekerülne.
Támogatom.
 
  • Dühítő
  • Imádom
Reactions: Póni és Angelo

Déévid

Barangoló
2019. 03. 14.
83
36
LV karakter
Wilson Wiliam
V2 karakter
Trefoloni Fabio.
Nekem nagyon be jön a dolog. Meg elég régóta ez a rendszer van rá fér egy update. Ezért Támogatom!!
 
  • Tetszik
Reactions: Póni
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.