A skineken található ruhadarabok színezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

xXPossEmoxX

Újonc
2019. 06. 17.
36
40
23
V4 karakter
John Poirier
LV karakter
John Poirier
V2 karakter
Nincs.
Sziasztok.
Az ötletem annyi lenne hogy a skineken található ruhadarabokat lehessen külön színezni, ezzel is még egyedibb kinézetet kölcsönözve a karakterünknek.
A plázában lenne elérhető ez a lehetőség, némi pénzért cserébe.
A rendszere hasonlóan működne, mint a tuning műhelyben található jármű átfényezős rendszer.
Kurzor módban az adott ruhadarabra kattintva előjönne egy panel ahol be lehetne állítani a kiválasztott ruhadarab színét, RGB színkód opcióval együttvéve. A panelt szabadon lehetne mozgatni, méretezni.
Ha esetleg ez így ebben a formában nem lehetne megoldható, akkor csak egy-két alap szín közül lehetne választani mint például az autó kereskedésben választható színek.
(fekete, fehér, szürke, piros, stb.)
Esetleg még néhány pluszban választható színnel kiegészítve.

Bónusz: Ha például az adott skinen csíkos ruhadarab található, vagy szerepel az adott ruhadarabon valamilyen minta stb, akkor ezeket külön-külön kiválasztva át lehessen színezni.
Külön a csíkok színét például, stb-stb.

Az ötletem személy szerint v4-re szánom, hátha meglehetne addigra valósítani valamilyen formában.
Viszont bármikor szívesen látnám.
Biztos vagyok benne hogy sok játékos hasznára válna ez az ötlet.
A megvalósításban sem látok kivetnivalót.

Nyugodtan írjátok le a véleményeiteket az ötletemmel kapcsolatban, esetleg ki is egészíthetitek ha úgy gondoljátok.
A válaszokat előre is köszönöm.

 
Utoljára szerkesztve:

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
231
390
otthon
V4 karakter
ella sorrentini
LV karakter
lola ingemi
A karaktermodellek nem így működnek az a helyzet. Legalábbis szerintem, én abból indulok ki, hogy én a GTA5-höz értek, amiben a ped-ek ruházatait csak úgy nem tudod átfesteni, és szerintem itt se.
Ahhoz mindegyikhez külön textúra kéne minden egyes színre vagy valami ilyesmi, az meg lehetetlen. Az ötlet jó, csak nem megvalósítható.
 
  • Tetszik
Reactions: tommenxd és Aura

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
831
1 381
LV karakter
bozhidar_deyan
Én úgy tudnám elképzelni, hogy lenne körülbelül 6 féle modell, 3 férfi 3 női (Ezek alsóneműig levetkőztetve) aztán úgy tudnád felöltöztetni őket ahogy akarod. Nem a ruhadarabok színeit tudnád variálni, hanem magát a ruhadarabokat.
 
  • Tetszik
Reactions: tommenxd

xXPossEmoxX

Újonc
2019. 06. 17.
36
40
23
V4 karakter
John Poirier
LV karakter
John Poirier
V2 karakter
Nincs.
Fogalmam sincs, én nem értek hozzá megmondom őszintén. Az autókból indultam ki, hogy azoknál is lehet ugye színeket választani. Bár nem tudom hogy milyen feltételekkel vagy feltétellel. Magát az MTA-t is figyelembe vettem, miszerint hogy bármilyen szinten módosítható gyakorlatilag. Bármint amiket a játék megenged vagy hogy mondjam. @ben aihara
 

xXPossEmoxX

Újonc
2019. 06. 17.
36
40
23
V4 karakter
John Poirier
LV karakter
John Poirier
V2 karakter
Nincs.
Tilos a dupla, tripla hozzászólás! Büntetés: 40 pont - Dijego
Én úgy tudnám elképzelni, hogy lenne körülbelül 6 féle modell, 3 férfi 3 női (Ezek alsóneműig levetkőztetve) aztán úgy tudnád felöltöztetni őket ahogy akarod. Nem a ruhadarabok színeit tudnád variálni, hanem magát a ruhadarabokat.
Aha, ezt sem tartom egy rossz ötletnek egyébként. El tudnék valami ilyesmit is képzelni akár, hogy a ruhadarabokat variálni.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Fecsu

Rilot

Újonc
2019. 05. 11.
42
76
19
Székesfehérvár
V4 karakter
Sen Bao
LV karakter
Nina Nixon
V2 karakter
Beuville Jacob
A karaktermodellek nem így működnek az a helyzet. Legalábbis szerintem, én abból indulok ki, hogy én a GTA5-höz értek, amiben a ped-ek ruházatait csak úgy nem tudod átfesteni, és szerintem itt se.
Ahhoz mindegyikhez külön textúra kéne minden egyes színre vagy valami ilyesmi, az meg lehetetlen. Az ötlet jó, csak nem megvalósítható.
Nem így működnek a karakter modellek (kivéve CJ, az öltöztethető), de shaderekkel megoldható, nem is egy túl komplikált rendszer. Ezzel az a probléma, hogy 600 playernél valószínűleg elég nagyot lőne a teljesítménybe. Külön textúra kéne minden mintához, de a színeket meg lehet oldani külön textúrák nélkül színkódokkal is.
 

xXPossEmoxX

Újonc
2019. 06. 17.
36
40
23
V4 karakter
John Poirier
LV karakter
John Poirier
V2 karakter
Nincs.
Nem így működnek a karakter modellek (kivéve CJ, az öltöztethető), de shaderekkel megoldható, nem is egy túl komplikált rendszer. Ezzel az a probléma, hogy 600 playernél valószínűleg elég nagyot lőne a teljesítménybe. Külön textúra kéne minden mintához, de a színeket meg lehet oldani külön textúrák nélkül színkódokkal is.
Ennek viszont örülök, ha tényleg megoldható. :D
 

floatin

Pötyögtető
2019. 08. 25.
525
4 042
Pécs
V4 karakter
Remy Moussaoui
LV karakter
Tommasso Ferri
Én úgy tudnám elképzelni, hogy lenne körülbelül 6 féle modell, 3 férfi 3 női (Ezek alsóneműig levetkőztetve) aztán úgy tudnád felöltöztetni őket ahogy akarod. Nem a ruhadarabok színeit tudnád variálni, hanem magát a ruhadarabokat.
inkább ne, felesleges
 
  • Tetszik
Reactions: Csipesz és Márk44

teyho

POLGármester
2022. 11. 07.
344
352
V4 karakter
niko.seitz
Én úgy tudnám elképzelni, hogy lenne körülbelül 6 féle modell, 3 férfi 3 női (Ezek alsóneműig levetkőztetve) aztán úgy tudnád felöltöztetni őket ahogy akarod. Nem a ruhadarabok színeit tudnád variálni, hanem magát a
Folosleges igazabol amit felettem is leirtak + ne legyen ebbol gta 5 szerver, eleg a kiegeszitok lehet azzal is disziteni a karaktert
 

PENCZ

dalolászó táncos mikulás
2019. 01. 09.
1 476
5 092
Tatabánya
V4 karakter
Ricky Mariani
Én úgy tudnám elképzelni, hogy lenne körülbelül 6 féle modell, 3 férfi 3 női (Ezek alsóneműig levetkőztetve) aztán úgy tudnád felöltöztetni őket ahogy akarod. Nem a ruhadarabok színeit tudnád variálni, hanem magát a ruhadarabokat.
Ja, én is.
SeemsMTA V4 :ROFLMAO:
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 053
5 786
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
Ruhát színezni nem, de rengeteg kiegészítőt (bajusz, szakáll, haj stb) lehet majd vásárolni, amivel teljesen egyedivé tudod szabni a karaktered.
Zárom az ötleted.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.