A bányában lévő villogó vörös fények (bányamozdony és válogatógép) eltávolítása

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 534
V4 karakter
🇬🇪 Liana Melua
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Sziasztok!

Az ötlet lényege az lenne, hogy a bányamozdonyon és a válogatógépen lévő villogó vörös fények kerüljenek ki. Személy szerint már egy pár percig is elég néznem ahhoz (kb. addig tart egy teli vonat kiürítése), hogy megfájduljon a fejem. Tudom, hogy a realitás és a kidolgozottság miatt került be, azonban nem gondolom, hogy a fejlesztők belegondoltak, mennyire zavaró lehet egyesek számára.
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
408
1 095
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Engem is zavar késő este, de nem a bányamozdony, hanem a válogató gép fénye, szerintem lehetne rá beállítás külön a grafikánál, mert nagyon szembántó tud lenni néha.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: dani930 és durk

ricky91

Zöldfülű
Támogató
2020. 12. 08.
161
308
33
Liverpool
V4 karakter
Richard Oneill
LV karakter
🚫
Ez most komoly? Ezt mindenki támogatja? A kohón való állitást meg nem. Hát az a villogó egyáltalán nem ennyire zavaró sőt nekem még tetszik is mind a kettő.
Eszem megáll. Nem kell ilyenekhez nyúlni szerintem. Következő az lesz a vonatról lemaradt a sebesség mérő még majd kérjetek azt is, ami meg fontos lenne mindenkinek jól van az úgy. Eszem megáll, kivagyok teljesen.
 

SimiD15

Zöldfülű
2023. 07. 18.
173
143
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
Ez most komoly? Ezt mindenki támogatja? A kohón való állitást meg nem. Hát az a villogó egyáltalán nem ennyire zavaró sőt nekem még tetszik is mind a kettő.
Eszem megáll. Nem kell ilyenekhez nyúlni szerintem. Következő az lesz a vonatról lemaradt a sebesség mérő még majd kérjetek azt is, ami meg fontos lenne mindenkinek jól van az úgy. Eszem megáll, kivagyok teljesen.
Azért tegyünk már különbséget a két ötlet között. Tehát továbbra sem egy kutya az ,hogy gyorsabban nyomja a kohó ,ezért több pénzed lesz vagy ,hogy agyvérzést kapsz-e hajnalban a villogó vörös fénytől. A kapcsolhatóságot támogatom én is. Vagy esetleg a fény gyengítését.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
351
922
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Eskü bementem a bányába megnézni hogy most miről van szó pedig vagy 100 órám van már bent
Nekem még fel se tűnt hogy villog
 
  • Fire
Reactions: ricky91

phillip

Barangoló
2019. 01. 20.
85
327
Rotterdam
V4 karakter
trevelyan_cyprian
LV karakter
phillip_monroe
V2 karakter
jc_neil
Ez most komoly? Ezt mindenki támogatja? A kohón való állitást meg nem. Hát az a villogó egyáltalán nem ennyire zavaró sőt nekem még tetszik is mind a kettő.
Eszem megáll. Nem kell ilyenekhez nyúlni szerintem. Következő az lesz a vonatról lemaradt a sebesség mérő még majd kérjetek azt is, ami meg fontos lenne mindenkinek jól van az úgy. Eszem megáll, kivagyok teljesen.
a következőleg szerintem azt írjuk meg hogy menjen gyorsabban a vonat, kilóméter óra azért már tényleg nem kell rá, igazad van - túlzás lenne már!
 
  • Tetszik
Reactions: ricky91