310 South Sureños

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jason Malhone

Újonc
2019. 05. 17.
38
16
V2 karakter
Brenton Tarrant
sa-mp-017.png



IRL: A Surenos egy 1960-as években alakult spanyol banda,ami sokáig kicsi és jelentéktelen volt, míg nem szakított a főként mexikóiakból álló latin bandák hagyományával, amely etnocentrikus szűkkeblűséggel elzárkozott a nem latin származású bűnözők befogadásától. A 18-asok forradalmi gesztusa meghozta a várt eredményt, a főként friss latin-amerikai bevándorlók és feketékből verbuválodott banda mára Los Angeles legnagyobb és legbefolyásosabb bűnszövetkezetévé nőtte ki magát.

IG:A Surenos egy 2013-ban alakult set, ami Los Santos, Idlewood motelnél található.A banda nagy nyomást keltett a drogpiacra, mivel fenekestül lecsökkentek a drogárak az olcsó és rossz minőségü drogok végett.A banda főként drogkereskedelemmel foglalkozik ezek közé minden drog sorolható.A set-alakitója Alonso Agramonte, 21 éves hispán férfi.A Banda másik Jefe-je:Abrahán Augustin, 20 éves.


OOC:Az én nevem Zsolti,becenevem ,,nagykabátos,, 15 éves vagyok és én lennék a ,,leader,,-úgymond, mellettem pedig a barátom Márk.Mi ketten vezetnénk el ezt az NS frakciót, és életünkbe ez az első NS frakció, szóval lehet nem leszünk tökéletesek mindenben de igyekezni fogunk!


Turf:




TGF:Odajösz fehér skinben a Idlewood Motel-hez és elkezdesz spanolni, lógni velünk és az idő során eldől hogy beveszünk-e a társaságba vagy pedig nem.
 
Utoljára szerkesztve:

Bohóc

holding the stick or the Glock
2019. 01. 10.
427
1 408
21
Berlin
V4 karakter
heiner.moser
Kezdésnek nem rossz, főleg hogy ez az első frakciótok ahol ti vagytok a "leaderek".

Pár észrevéttel a dolgokkal kapcsolatosan, semmi rossz szándék ez csak is építő jellegű kritika amit megfogadtok vagy nem.

A történetnél egy kicsit vedd lejjebb a betűméretet, és az OOC Nortenos történet nem kell aki kiváncsi rá felmegy Wikipediara és onnan le nézi.
Az élménykép nem rossz, gondolom LS-RP+-al csinálod nos mindenhol van tutorial a PS kezelésről, azzal sokkal jobban / - könnyebben el tudod készíteni a képeket, valamint élvezetes RP-ről rakj ki képet ne TAG rajzolásról stb., több soros RP-re vagyunk kiváncsiak nem 5 értelmetlen sorra. :)

Sok sikert.
 
  • Tetszik
Reactions: Jason Malhone

Jason Malhone

Újonc
2019. 05. 17.
38
16
V2 karakter
Brenton Tarrant
Köszönöm szépen az épitőjellegü kritikát, és igen LSRP+-al csinálom az élményképeket, és ez volt életem első élményképe amit megcsináltam.Igyekszünk nagyobb RP-ket alakitani, de mivel tegnap nyitottuk meg igazából ezt az NS-t, még alig vagyunk páran (összesen 4-en vagyunk), tehát nem birunk kifejezetten nagy dolgokat alakitani még.És egyébként azért is csináltuk meg ezt az NS-t, mert úgy éreztük hogy a szerveren teljesen eltünt a banda rp.Nem birtuk tovább nézni, tenni kellet valamit :), és úgy döntöttünk hogy egy spanyol banda kereteibe megpróbáljuk feltámasztani a banda rp-t, és csináltunk egy NS-t.
 
  • Imádom
Reactions: Bohóc

Bohóc

holding the stick or the Glock
2019. 01. 10.
427
1 408
21
Berlin
V4 karakter
heiner.moser
Igen, sajnos eltünt mostanság a banda RP.

4-en vagytok? Az teljesen elég a hoodRP-re, nyomjatok kártya partykat, kosarazatok, vagy bármi amiben jól érzitek magatok. A 4 tag az teljesen elég az RP-re, majd bővültök mikor azt látja a többi játékos hogy beindultatok. (Reméljük.)
 

Jason Malhone

Újonc
2019. 05. 17.
38
16
V2 karakter
Brenton Tarrant
Hát tényleg elég lenne egy értelmesebb RP- kialakitására bár, rajtam kivül van az alleader, meg a másik kettő egy outsider rangon vannak.És mi is ezen gondolkozunk hogy nagyon de nagyon reméljük hogy a játékosoknak ez az egész frakciónk ez tetszeni fog és jönnek velünk RP-zni stb.
 

Bohóc

holding the stick or the Glock
2019. 01. 10.
427
1 408
21
Berlin
V4 karakter
heiner.moser
Oké-oké.

Nos, még 2 tipp. -/ Helyesírásra figyelj, írásvégi jeleket használj mindig.
-/ Látom ez is LSRP+-al lett készítve, ha azzal csinálod akkor vedd le a betűméretet 9/8-ra sokkal jobb lesz, és ne hagyj ki ennyi szünetet a mondok közt.
 

Jason Malhone

Újonc
2019. 05. 17.
38
16
V2 karakter
Brenton Tarrant
Köszi, hát igen ez is lsrp-s, talán egyenlőre ezzel lesznek készitve a képek egy darabig a helyesirásra meg tényleg figyelek majd!
 

Zsombi.

Zöldfülű
2019. 01. 24.
154
124
Kazincbarcika
V4 karakter
Cvijetin Antic
LV karakter
Taevion Pierre
Küldtek nektek PS tutorialt, basztatok használni.
Egyébként IRL nem hinném hogy 1960-ban alapult egy Surenos, but ok.
 
  • Tetszik
Reactions: fézikee.

Jason Malhone

Újonc
2019. 05. 17.
38
16
V2 karakter
Brenton Tarrant
Igen küldtek nekünk PS-tutorialt amit használni is fogunk, de nem hinném hogy ez akkora probléma lett volna hogy 2 kép LSRP-vel készült, szerintem ettől nem dől össze a világ. Ja és egyébként nem 1960- ban alakult a Surenos, hanem az 1960-AS években.

 
2019. 01. 10.
5
2
V4 karakter
Carstone Boone
LV karakter
Carstone Boone
V2 karakter
Carstone Boone
Küldtek nektek PS tutorialt, basztatok használni.
Egyébként IRL nem hinném hogy 1960-ban alapult egy Surenos, but ok.
Semmi baj nincs azzal, hogy nem PS-t használunk. De, ha ez ekkora probléma, mostantól PS-t fogunk használni. Rendben?
 
  • Vicces
Reactions: tempo

Miss Tomy

Írnok deák
2019. 01. 11.
598
2 724
V4 karakter
Robert Dixie
Elolvashatatlan, legalább egy stroke-ot rakjatok rá, ha már így lett megoldva az rp része.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.