[2022-08] Heinkel Marauder jelentkezése EMT Student pozícióra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Georgo

Újonc
2021. 02. 12.
55
30
Eger
V4 karakter
Alexander Max
LV karakter
Georgo Pachelli
LVMS-logo-v1-1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Heinkel>
Középső név: <->
Keresztnév: <Marauder>
Születési hely és idő: <Amsterdam, 1989/03/14>
Anyja neve: <Elizabeth Smith>
Nem:

Férfi [X]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<Holland, Amerikai>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Holland, Angol>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<Amsterdami gettóban születtem, 33 éve. Megtanultam, hogy hogyan spóroljak, osszam be a pénzem, időm. A sok európában töltött időm alatt megtapasztaltam a nyomort. Sajnos szüleim hamar elhunytak, így szinte mindig magamról kellett gondoskodnom. Sok hideget kaptam, és láttam magát a "nyomort" így jött az, hogy jelentkezni szeretnék a mentőszolgálatba. Az USA-ba kiköltöztem, hisz tudtam, ott jobb életkörülmények vannak. Mivel én is átéltem a szegénységet, így szeretnék másoknak is segíteni, hogy mihamarabb segítséget kapjanak. Magabíztosnak, és fegyelmezettnek érzem magam. >
Motivációs levél:
<Fontosnak tartom azt, hogy minél hamarabb segítsünk a bajbaesetteknek. Törekszem a gyorsaságra, mozgékonyságra. Így, hogy munkanélküli vagyok, úgy érzem, hogy tökéletesen be tudnék illeszkedni mentősként. A csapatmunka elengedhetetlen, szívesen dolgozok másokkal is rassztól függetlenül. Sok borzalmat átéltem gyerekként, ezért azt szeretném bíztosítani mindenkinek, hogy ne éljenek át hasonló rossz dolgokat. >

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Egyetem>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Orvosi>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<Amsterdam-OK university>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<Amsterdam-OK university>
Képzés időtartama:
<2000-20005>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<->
Munkaviszony kezdete és vége:
<->
Munkaköri leírás:
<->
Miért távozott előző munkahelyéről:
<->

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: < Las Venturas - Boston Street 8/3>
Telefonszám: <387612010280>
E-mail cím: <heinkelmarauder@gmail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Berci>
Életkorod: <15,6>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<2019-óta>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<SeeMTA LV szerverén, még nem voltam frakcióban, más szervereken csak taxis voltam, Student Chaufeur rangon. Amiért elhagytam az a kevés, hiányos rp volt.>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Nem sajnos>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Jól tudok dolgozni csapatmunkában. Megpróbálnék mindig a lehető leggyorsabban odaérni a bajbajutotthoz. Szeretem a pörgést és a role-playt, úgy érzem, ez a frakció meg tudná adni nekem mindkettőt. >
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Nemsokára betöltöm a 16. életévemet. Most megyek 10.-be gimnáziumban. Érdekel a történelem, irodalom, ebből adódóan, humán szakos vagyok. Hobbim a biciklizés, sportolás barátokkal és a gépezés. 2019-ben játszottam elősször RP játékkal, nagyon megfogott, tulajdonképpen beleszerettem. Ezalatt a 3 éve alatt megtapasztalhattam a role-play rejtelmeit és elsajátíthattam. Más szerveren taxis is voltam, de nem éreztem úgy, hogy ott ki tudnám használni az rp tudásomat. A SeeMTA kellemes kikapcsólódást nyújt egy hoszzú nap végén, főleg egy matek témazáró után. Úgy érzem, hogy hasznos lennék a frakción belül, emelett sok aktivitást tudok bíztosítani ( kórai órákban is) .>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Rossz tulajdonságok : -Kissé feledékeny vagyok, de ezt a készségem mindig megpróbálom javítani. -Néha kapkodok -Ritkán kis dolgokon is fel tudom kapni a vízet, de akkor mindig lenyugszom. Jó tulajdonságok : -Kíválóan tudok csapatban dolgozni -Kerülöm a veszekedéseket, bírom a kritikát -Türelmes vagyok, nem panaszkodok ha nincs hívás netán.>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<https://imgur.com/a/ffg9OMI>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Fedőkötés - Enyhébb sérülésekre alkalmazzuk. Nyomókötés erősebb vérzések ellátására és Sapkakötés amit a fej sérülésénél használjuk>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Leültetem, előrehajtom a fejét, majd megkérem, hogy szájon lélegezzen. Így a vér ki tud folyni>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Megnyugtatom a pácienset, megvizsgálom az adott szemet, majd befedem steril gézlappal. Fájdalomcsillapítót adok neki, majd beszállítom a kórházba. Később az orvosi csipesszel kiszedem a szilánkokat. >
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Valószínűleg erősebb zúzódás keletkezhetett, ha mozgásképtelen a kéz, akkor zárt törés. Röntgen felvétel kell csinálni. >
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Legelősször erősítést kérek. Az első akit kezelnék az a kormányra borult ember. A legfontossabb, hogy oldalfekvésbe helyezem, hogy kapjon levegőt. A 2. páciens a lenézlégzésre panaszkódó lenne. Megnyugtatnám. Valószínűleg belsővérzésben szenved ( tüdő ). Majd az utlós sebesült, aki szinte bíztosan, hogy az ütközés következtében agyrzkódást kapott, neki segítenék utoljára, az erősítés megérkeztéig. >



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: ÉÉÉÉ/HH/NN
Aláírás: Aláírás helye
 

DaniLV

Modern Verne
Támogató
2019. 01. 15.
1 331
1 365
19
forum.see-game.com
LV karakter
Blake Donovan
LVMS-logo-v1-1.png
Tisztelt Heinkel Marauder!
Értesítjük, hogy levelét megkaptuk és elmentettük a rendszerünkben. Jelentkezési lapját 72 órán belül feldolgozzuk és elbíráljuk.
Az eredményről hamarosan tájékoztatjuk.


Ryan Pelagatti
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 

Burak

Mindenható
2019. 03. 04.
317
1 259
25
Kazincbarcika
V4 karakter
Xavier Watson
LV karakter
Derek Larson
V2 karakter
❌
LVMS-logo-v1-1.png
Tisztelt Heinkel Marauder!
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Sajnálattal közöljük, hogy jelentkezési lapját elutasítottuk.
Jelentkezését köszönjük, a továbbiakban sok sikert kívánunk!


Derek Larson
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: DaniLV és Csabee
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.