[2022-07-03] Johannes van Nieuwenhuys jelentkezése EMT Student pozícióra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Woffi

Modern Verne
Támogató
2019. 10. 08.
1 226
1 468
🇭🇺
V4 karakter
sebok.joshua
LV karakter
colt.pugh
LVMS-logo-v1-1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Nieuwenhuys>
Középső név: <van>
Keresztnév: <Johannes>
Születési hely és idő: <Las Colinas Medical Center, 1992.12.21>
Anyja neve: <Isabella Goldway>
Nem:

Férfi [ X ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<Ameriaki>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Angol | Német>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<Johannes van Nieuwenhuys vagyok 30 éves. Jelenleg Fort Carsonban élek pár barátommal. Azelött sokáig egy motelban laktam a város déli részén. 18 éves koromra elvégeztem Las Colinas-ban az Általános iskolát és Gimnáziumot is. Ez idő alatt sikerült angolból és németből középfokú nyelvvizsgát szereznem. 19 éves koromban jogosítványt is letettem hogy tudjak majd vezetni mert az a szenvedélyem. Miután sikerült eljutnom Los Santosba felvételt nyertem az ottani egyetemre ahol mentőápolói szakon végeztem. De sajnos mivel nem álltam túl jól anyagilag az egyetem után, a kapott végzetségem ellenére más munkát kellet vállanom. Egy fuvarozó cégnél kaptam állást ahol összespóroltam annyi pénzt, hogy feltudjak költözni Las Venturasba. Itt belevágtam az álattenyésztésbe, amivel sikerült tisztáznom magam anyagilag. Mostanra úgy érzem hogy sikerül a szakmámba elhelyezkedni a városban.>
Motivációs levél:
<Tisztelt Las Venturas Medical Services! Nemrég értesültem arról hogy állományukba keresnek elkötelezett és megbízható embereket. Igaz nem ma végeztem már el az egyetemet de képes vagyok újra átvenni a tananyagokat hogy újra formában legyek. Elkötelezett vagyok, a páciensekre megpróbálok mindent megtenni értük amit csak a tudok. Remélem levelem felkeltette az érdeklődésüket!>

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Egyetem>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Mentőápoló>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<Los Santos Medical University, 5151 State Wilson, Los Santos>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<->
Képzés időtartama:
<4 év>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<Los Santos. Cab. Taxi.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2017.04.14 - 2020.08.22>
Munkaköri leírás:
<Személyek fuvarozása A-ból B pontba.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Költözés miatt.>

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <Fort Carson. Home Street. 14.>
Telefonszám: <3876-111-2193>
E-mail cím: <johann@seemail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Levi, Levente>
Életkorod: <17>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<3 éve>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Las Venturas Taxi és Redline Auto Service, időhiány és új dolgok kipróbálása miatt is távoztam már a frakciókból.>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Nem.>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Szeretek csapatban dolgozni, segíteni másokon, új dolgokat megismerni/megtanulni. Aktív vagyok a szerveren.>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Leventének hívnak 17 éves vagyok. 12. osztályomat fogom kezdeni, számitástechnika szakon tanulok. Budapest mellet élek egy kisebb városban. Nagyon szeretek teniszezni és focizni is. Imádok segíteni másokon amikor csak tudok arra törekszem hogy segítsek az illetőnek. Emellet szeretek kitartani az igazságom mellet. Már nagyon sok szervert kipróbáltam, de nekem mindig is az LV jött be a legjobban. Ha van szabadidőm akkor általában gépen szoktam játszani. Szeretek olyan közösségben lenni akikkel jókat lehet beszélgetni.>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Pozitív: maximalista, türelmes, segítőkész | Negatív: szókimondó, néha feledékeny, kissé lusta>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<https://imgur.com/a/6nWUxOd>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Nyomókötés: Erősen vérző sebeknél. Fedőkötés: Kisebb nyílt sebeknél. Szorítókötés: szúrt/lőtt sebeknél.>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Megnyugtatom, megkérem, hogy üljön le, dőljön előre és ne nyelje le a vért, ami esetlegesen a szájába kerül.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<A szilánk méretétől függően cselekszem. Kisebb szilánk esetében megkérem, hogy próbálja meg kispislogni. Nagyobb szilánk vagy sikertelen kipislogás esetén mindkét szemét lefedem fedőkötéssel. Beviszem a kórházba, fájdalomcsillapító és altatás mellett csipesszel eltávolítom a fémszilánkot.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Feltételezhető törés vagy zúzódás>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Először az eszméletlen állapotban lévő személyt kell ellátni, hisz önellátásra nem képes. Ezután jön a többi sérült ellátása. A nehéz légzés, hiszen előfurdulhat belső vérzés és borda sérülések is. Harmadik személy valószínűleg agyrázkódást szenvedett, megfigyeljük az életjeleit, fejét pihentetni kell és fájdalomcsillapítót adni neki.>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2022.07.03
Aláírás: Johannes van Nieuwenhuys
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: NooWay22

DaniLV

Modern Verne
Támogató
2019. 01. 15.
1 331
1 365
19
forum.see-game.com
LV karakter
Blake Donovan
LVMS-logo-v1-1.png
Tisztelt Johannes van Nieuwenhuys!
Értesítjük, hogy levelét megkaptuk és elmentettük a rendszerünkben. Jelentkezési lapját 72 órán belül feldolgozzuk és elbíráljuk.
Az eredményről hamarosan tájékoztatjuk.


Ryan Pelagatti
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.