[2021-10-16] Blake Jassemyn jelentkezése EMT Student pozícióra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Smokeeee

Újonc
2021. 10. 04.
60
6
V4 karakter
Theodor Ortega
LV karakter
Blake Jessamyn
V2 karakter
Nincs
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: Blake
Középső név: Jessamyn
Keresztnév: Blake
Születési hely és idő: Usa,New Mexico/Idő:2000.04.08
Anyja neve: Blake Sarah
Nem:

Férfi [-]
Nő [X]
Állampolgárság(ok):
Usa Állampolgár
Beszélt idegen nyelv(ek):
Angol
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
Blake Jessamyn vagyok 21 éves. Pályaválasztás előtt állok, High Shool orvosi diplomával a kezemben. Diplomámat a Las Venturasi Medical Orvosi Egyetemen szereztem. A kedvenc tevékenységem a foci,kosárlabdázni és még sok mást. Nagyon nehéz volt el dönteni hogy jelentkezek-e Mert nem hittem magamba. Kis korom óta, szerettem volna mentős lenni.Sajnos születésemkor édesanyám el búcsúzott és az egész családunk nehezen viselte el. Régen én Los Santosb Police Departman ba dolgoztam. De nem tetszett az a hely és ezért költöztem Las Venturas-ba. És itt szeretnék új életet kezdeni a Las Venturas Medical Services-nél. Könnyen barátkozó személy vagyok.Én nem vagyok senki ellensége.
Motivációs levél:
Céldutados és okos ember vagyok. Mindig ha feladatot adnak, próbálom maximálisan elvégezni. El végeztem az orvosi diplómám és szeretnék csapatba dolgozni és segíteni az embereken. Nagyon határozott hölgy vagyok aki nem ilyed meg egy kihívás-tol.

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
Főiskola, Mentős,Ápoló
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
Mentős,Ápoló
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
Iskola helye:Highland Park High School Címe:Highland street.
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
Iskola helye:Highland Park High School Címe:Highland street.
Képzés időtartama:
2012-2018-ig

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
Nagy.kereskedés
Munkaviszony kezdete és vége:
Kezdete:2019.11.23/Vége:2021.10.11
Munkaköri leírás:
Árú fel pakolás a cégnél, és ki szálitása a meg adott le pakolás-i helyszínre.
Miért távozott előző munkahelyéről:
Nem szeretem a kéregetős embereket. Meg kell dolgozni a pénzért.

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: Lass Venturas
Telefonszám: 387612010055
E-mail cím: blakejassemyn@gmail.com


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: Balázs
Életkorod:16 Éves 16 Éves
Mióta játszol a See Game System szerverein?
3 éve kis kihagyásokal
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
Nem voltam, még frakció tagja.
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
Perzse a barátaim szerint nagyon, jól Rp-zek.
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
Délután nagyon sokat tudnák dolgozni mentősként és szeretném is nagyon, csinálni. és nagyon, szeretnék meg ismerni új barátokat.
Mesélj magadról (8-10 mondat)
Balázs vagyok 16 éves.Nagyon szeretek játcani a szerveren.Hegesztőként dolgozom és régen mindig álmodoztam hogy mentős legyek. Nagyon sokat játszom számítógépes játékokkal.3 éve stabilan sportolok. Kondizok és még sok mást is Pl:Súlyzó emelések fekvő támasz fel ülés. Mindent szeretek csinálni. Ki tartó gyerek vagy ha komolyan kell valamit venni akkor komoly vagyok! Kedvenc játékaim jelenleg a Grand theft auto San Andreas, Rust,Dont Starve.
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
Kezdem a jóval:Szeretek az embereken segiteni,Nem szeretem bántani az embereket,és szeretek dolgozzá.
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
https://imgur.com/a/1DX4JJM


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
Nyomókötés,szorító kötés,többféle kézkötés. Artériás vérzés esetén használt szorító kötés, És ezekre a helyekre ki van adva hogy kötöd fel a kötést.
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
A kolegát le ültetjük egy stabil helyre és az orrába zsebekendőt dugunk vagy jégzselével le hűtjük az orrot.
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
Valamiféle fájdalomcsillapítót vagy szem cseppet csepegtetek a páciens szemébe hogy enyhüljön a fájdalom.
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
Törés.
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
Azt a személyt látom el elsőnek aki nehézlégzésre panaszkodik,Mert pár perc alatt fulladás következhet be a páciensen. Utána Azt a személyt látnám el aki eszméletlen mert bármikor történhet vele valami. Majd utoljára azt aki erős szédülésre és hányingerre panaszkodik, Mert nem szükségeltetik azzonali elátásra mint a másik kettő sérültön. A Nagyobb elátási problémákat hamarabb kell el kezdeni.



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt:2021.10.16
Aláírás: Blake Jassemyn
 

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
323
93
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Blake Jassemyn,
Értesítjük, hogy levelét megkaptuk és elmentettük a rendszerünkben. Jelentkezési lapját 72 órán belül feldolgozzuk és elbíráljuk. Az eredményről hamarosan tájékoztatjuk.

Naomi Mills

Recruitment Bureau, Office of Human Resources

Las Venturas Medical Services
 

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
323
93
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Blake Jassemyn,
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Jelentkezési lapját elutasítottuk.


Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.