[2021.10.11.] Ray Weissinger jelentkezése EMT Student pozícióra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Psalm

Újonc
2021. 09. 23.
35
35
19
LV karakter
Ray Weissinger
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Weissinger>
Középső név: <->
Keresztnév: <Ray>
Születési hely és idő: <Németország, 1991.05.12.>
Anyja neve: <Wagner Emma>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ - ]
Állampolgárság(ok):
<Német/Amerikai>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Német,Magyar,Angol>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<Ray Weissinger a becsületes nevem. Németországban születtem és ott nevelkedtem tíz éven keresztül amíg egyéb okok miatt nem költöztünk ki ide Amerikába. Miután felnőttem kimentem tanulni Magyarországra ahol az Orvosi Egyetemen végeztem és szereztem meg a diplomámat, ami négyes átlaggal sikerült. Ezután vissza jöttem Amerikába a családomhoz és úgy gondoltam hogy itthon használom fel az orvosi tudásomat. Ez a szakma de inkább hivatás már gyerekkoromban elkötelezett. Amióta az eszemet tudom azóta szeretnék az embereken segíteni ezért tanultam orvosnak amire nagyon büszke vagyok ahogy a családom is. Ebből kifolyólag szeretnék mentős vagy orvos lenni önöknél.>
Motivációs levél:
<Az eszem tudta óta szeretnék embereken segíteni ezért tanultam orvosnak amit sikeresen végeztem el az orvosi Egyetemen. Ezért úgy gondolom hogy önöknél lenne a megfelelő helyem ahol tudok segíteni. Mikor még tanuló voltam sikeresen megmentettem egy embert egy balesetnél akinek combartériás vérzése volt. Amit rólam kell tudni, szeretek embreket meghallgatni és bármi féle bajuk van azon segíteni ha tudok. Ami a hobbi maz a bicajozás és kertemben lenni vagy programokra menni a családommal.>

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Orvosi diploma>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Nincs.>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<Debreceni Egyetem Címe: Magyarország, 4029 Debrecen, Csengő u. 4. sz.>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<Debreceni Egyetem.>
Képzés időtartama:
<4 év.>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<->
Munkaviszony kezdete és vége:
<->
Munkaköri leírás:
<->
Miért távozott előző munkahelyéről:
<->

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <Las Venturas John Street 51/A>
Telefonszám: <387612009693>
E-mail cím: <weissingerray19@gmail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Máté>
Életkorod: <Válasz>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<1,5 éve kihagyással, de ezen a profilon nem látszik mivel új.>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Még nem voltam Frakció tagja csak haverokkal RP-tem.>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Igen, tanultam egészségügyi ellátást (alapot)>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Nem csak IC szeretek segíteni az embereknek hanem IRL is. Szeretek RP-ni és kiszeretném próbálni a mentős RP-t is ami szerintem jól menne.>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Máténak hívnak és 16 éves vagyok. Jelenleg Rendezvény Technikus ként tanulok de előtte Honvéd Kadét szakon tanultam. Onnan sajnos egyéb okok miatt el kellet jönnöm. Általában a szabadidőmet szeretem RP-vel, sétálással, sorozattal, vagy a barátnőmmel tölteni. Szeretek emberek között lenni és róluk gondoskodni vagy segíteni nekik. Szeretem az embereket meghallgatni és ha tudok segítek nekik. Viszont néha zárkózott vagyok vagy nem vagyok bő szavú ami lehet hogy látszani fog.>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Ami nálam jó tulajdonságnak számít az a barátságos, segítőkész, jószívű és a vicces. Viszont ami nálam rossz tulajdonságnak számít az a lusta, lobbanékony és a nem túl beszédes.>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<https://imgur.com/a/Ja3LqFb>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Sapka kötés: Amit fejsérülésnél alkalmaznak.><Nyomókötés: Súlyos vágásoknál alkalmazzák.><Szorítókötés: Artériás vagy vénás vérzésnél alkalmazzák><Fedőkötés: A sebet bekötik vele hogy a gyógyulás alatt ne fertőződjön el.>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Le hajtom a fejét, el dugaszolom az orrnyílását gézzel és ellenőrzöm a várnyomását és a reakcióit amint el állt a vérzés.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Le fedem a szeme két oldalát gézlapokkal és érzéstelenítem vagy el altatom. Steril csipesszel el távolítom a szilánkokat, majd bekötöm a szemét és 2-3 óra múlva ellenőrzöm.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Zárt törés és zúzódás.>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Az első lépés hogy a helyszínt biztosítsam, majd a gépjárművet vezető embert megvizsgálom és ellátom. Utána az utast látom el mivel a nehéz légzés utalhat súlyos légmellre is, majd az utas után a másik sofőrt is megvizsgálom és agyrázkódásal fogom ellátni.>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021/10/11
Aláírás: Ray Weissinger
 

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
323
93
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Ray Weissinger,
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Jelentkezési lapját elutasítottuk.


Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.