[2021.09.25] Ray Weissinger jelentkezése EMT Student pozícióra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Psalm

Újonc
2021. 09. 23.
35
35
19
LV karakter
Ray Weissinger
CENTER]
LVMS-logo-v1.png
[/CENTER]
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Weissinger>
Középső név: <->
Keresztnév: <Ray>
Születési hely és idő: <[I][I][I]Las Venturas, 1996.05.12.[/I][/I][/I]>
Anyja neve: <[I][I][I]Frau Wagner[/I][/I][/I]>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<Amerikai/Német>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Német,Magyar>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<[I][I]Ray Weissinger a becsületes nevem. Németországban születtem és ott nevelkedtem tíz éven keresztül míg Amerikába nem költöztünk. Miután felnőttem kimentem tanulni Magyarországra ahol a Magyar Tudományos Egyetemen tanultam és végeztem. Egyetem után még részt vettem egy három éves orvosi képzésen. A diplomák megszerzése után vissza tértem Amerikába és úgy gondoltam hogy itthon szeretném szolgálni a hazámat mind mentős.[/I][/I]>
Motivációs levél:
<[I][I]Mivel kicsit régebb óta vonzott részben az orvosi tudomány így úgy gondoltam hogy meg is tanulom amely nagyon érdekel. Szeretek embereken segíteni és emberekel törődni amely a kedvenc hobbi az életemben. Én életmentéssel szeretném szolgálni a hazámat.[/I][/I]>

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Orvosi és Tudományos Egyetem.>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Orvos>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<Debreceni Egyetem Címe: 4029 Debrecen, Csengő u. 4. sz.>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<Magyarország Budapest Honvéd Korház>
Képzés időtartama:
<2018.09.01. - 2021.07.16.>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<->
Munkaviszony kezdete és vége:
<->
Munkaköri leírás:
<->
Miért távozott előző munkahelyéről:
<->

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <Las Venturas>
Telefonszám: <[I][I][I]387612009693[/I][/I][/I]>
E-mail cím: <[I][I][I][EMAIL]weissingerray19@seemail.com[/EMAIL][/I][/I][/I]>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Máté>
Életkorod: <16>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<1-2 éve kihagyásokkal.>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Ezen a szerveren még nem voltam egy Frakció tagja sem.>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Igen.>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Jó élményt szeretnék adni és egyben szerezni a játék során és mivel IRL. is tanultam egy kis egészségügyet.>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Máténak hívnak és 16 évas vagyok. Jelenleg Rendezvény Technikus ként tanulok de előtte Honvéd Kadét szakon tanultam. Onnan egyéb okok miatt sajnos el kellett jönnöm. Általában a szabad időmet szeretem RP-vel,sétálásal,sorozatal vagy a barátnőmmel tölteni. Szeretek emberek között lenni és róluk gondoskodni vagy segíteni nekik. Szeretem az embereket meghallgatni bármi is van. Egyben néha nem vagyok bő szavú ami sajnos szerintem itt látszik, vagy látszani fog.>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
< Igazából ami nálam jó tulajdonság az a segítőkész, vicces, jószívű de néha ez sem mindig igaz. Ami viszont rossz tulajdonság az a lusta, lobbanékony, nem túl beszédes. A nem túl beszédes az nálam azt jelenti hogy néha szeretek kicsit el vonulni és nem mindig beszélek, inkább csak hallgatok és figyelek. >
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<[URL]https://imgur.com/a/mQQoLwZ[/URL]>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
< Nyomókötés:Komoly vágásoknál vagy sérülésnél használják. Sapka kötés: Fejen történő sebeknél és vérzéseknél alkalmazzák. Szorítókötés: Artériás vagy vénás vérzésnél alkalmazzák. Fedőkötés: Kisebb sérüléseknél alkalmazzák hogy a seb ne fertőződjön el. >
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Le hajtom a fejét, el dugaszolom az orrnyílást gézzel és ellenőrzöm a vérnyomását és a reakcióját ha el állt a vérzés.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Le fedem szeme két oldalát gézlapokkal és érzéstelenítem vagy elaltatom. Steril csipeszel el ttávolíttom a szilánkokat, majd bekötöm a szemét és 2-3 óra múlva ellenőrzöm.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Zárt törés és zúzódás.>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Az első lépés hogy a helyszínt biztosítsuk, majd a gépjármű vezető embert megvizsgálom és ellátom. Utána az utast látom el mivel a nehéz légzés lehet sulyos légmell is, majd az utas után a másik sofőrt is megvizsgálom és valósuínű hogy agyrászkódásal fogom kezelni.>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021/09/25
Aláírás: Aláírás helye
Ray Weissinger
 

Psalm

Újonc
2021. 09. 23.
35
35
19
LV karakter
Ray Weissinger
Nem tudom miért lett ilyen pedig most jól csináltam, ezért elnézést kérek!
 

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
323
93
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
Szia!
Már írtál jelentkezési lapot ami el lett utasítva. Ez nem azt jelenti hogy egyből ujjat írsz. mint az előzőnél is a friss adminjail-el van a gond, illetve most a mintával is.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.