07.01 délutánja óta meg van zakkanva a játék

Padawan180

Aktív fórumozó
2019. 01. 23.
250
558
V4 karakter
Nsubuga Nelson Obata
LV karakter
Mubarak Gyasi
V2 karakter
-
DEVv4.png

Neved:
< Mubarak Gyasi >

Az észrevétel időpontja:
< 2024.07.01 kb délután 3 >

Kép, videó, log:
< >

Részletes leírás:
< Megjelölt időpontban kezdődött, ekkor kezdett el a DC társalgóban is sok játékos panaszkodni hogy kifagy a kliens bizonyos esetekben, általában bánya/festőműhely belépéskor. Fentebb beillesztett kép csak egy példa ott konkrétan: Felléptem, be akartam menni a garázsomba, megnyomtam az E betűt, majd oda kerültem amit láttok. Vagy nem tölt be semmi textúra, vagy egy üres alternatív dimenzió, nem tudom mi lehet (nem esek ki a map alá, meg szaladgálni is tudok, viszont akármeddig, tehát nincs körülöttem fal sem). Másik példa, a bányába belépéskor, mind a saját bányámba mind pedig a fő lyukba, ahonnan nyilnak a bérelhető bányák megáll a betöltésnél a játék, majd kiirja hogy a program nem válaszol. További probléma ami tegnap délután óta fenn áll, az hogy ha kifogok egy halat a felugró kis ablakban nem látom a halat megjelenni, avagy pl a home-ban a járműveimnél sem jelennek meg maguk a kocsik. Sokszor a textúra is glitchel ha egy bizonyos irányba nézek. Ezek mind-mind olyan tegnap délután óta történnek, és azóta is folyamatosan. >

Egyéb megjegyzés:
< Sok játékos panaszkodik bánya betöltéskor kifagyásnál, nem tudom nekik is megtörténik-e mindez amit én most leírtam, vagy ők csak ott fagynak. Eddig nekem sose volt semmivel sem ilyesmi gondom, szóval szerintem egyértelműen történt valami. >
 
  • Tetszik
Reactions: sn0wLV

sn0wLV

csak igy van
2020. 02. 13.
268
545
Budapest
V4 karakter
-
LV karakter
Cesar Alcaraz
V2 karakter
-
Nálam is ugyanez van tegnap délután óta, viszont úgy nagyjából mindenhol, bányától vagy akármitől függetlenül.
 
  • Tetszik
Reactions: Padawan180

famen911

Újonc
2023. 05. 11.
23
35
LV karakter
Wanda Vanidestine
Amig töltenek be az autók (ezt látod lent) addig ne lépj be semmilyen interiorba, és akkor ez nem történik meg. Amint megvárod, hogy betöltsenek, ez nem fordul elő.
 

hdhunx

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 09. 25.
352
229
20
LV karakter
Howard McKenzie
Szia a garázsos dolog nálam is fent áltt egy darabig ha még mindig fennt ál akkor fellépés után várj 1-2 percet és utána menj be a garázsba és szerintem már nem fogsz másik dimenzibóba kerülni legalábbis én így csináltam mikor nekem fennt ált ez a probléme.
 

Padawan180

Aktív fórumozó
2019. 01. 23.
250
558
V4 karakter
Nsubuga Nelson Obata
LV karakter
Mubarak Gyasi
V2 karakter
-
Amig töltenek be az autók (ezt látod lent) addig ne lépj be semmilyen interiorba, és akkor ez nem történik meg. Amint megvárod, hogy betöltsenek, ez nem fordul elő.
Már boven betoltottek, mivel egy bolt előtt léptem ki igy el kellett szaladnom a garazsig, az legalább kettő perc volt, illetve hiába léptem le meg vissza fel, ugyan ott a semmibe voltam, pedig reconnectkor kiszed az intikből. Végül egy admin vhra tpzett, az oldotta meg.