Raffael Tukka jelentkezése a PF-hez.

toniboss

Újonc
2020. 05. 20.
8
3
Marosvásárhely
V4 karakter
Raffael Tukka
LV karakter
Lily Baker

logo3-2.png


A jelentkezés IC része

- Családi és utóneve: Raffael Tukka
- Születési neve: Raffael Huan Tukka
- Születési helye, év, hónap, nap: Los Santos Medical Center-1999.12.23
- Anyja neve: Raffael Isabella Elisia
- Személyi igazolvány száma: 259883AA
- Vezetői engedély száma: 885738IG
- Elérhetőségei (telefonszáma, e-mail címe): Tel: +38-76-378-6973 | rafituki@seemail.com
- Családi állapota: egyedülálló
- Lakóhelye: A járművemben helyezkedem el, ameddig nem lesz elegendő pénzem egy lakás fenntartásához.
- Korábbi foglalkozásai, beosztásai: APMS: Szerviztechnikus, SCKK: Autómentős.
- Volt-e már munkahelye? Ha igen, mi volt legmagasabb pozíció amit elért? Igen volt, a legmagasabb pozíció körülbelül a ranglista 3-4,edik helyén helyezkedett el.
- Mivel tud nekünk többet nyújtani, mint más? Remek figyelmi képességemmel és türelmemmel megprobálom, sőt a legeslegjobbat fogom kihozni magamból. Szuper sofőr és elhatározott fiatalember vagyok. Tisztelettudó és szakkébzett.
- Milyen elképzelései, elvárásai vannak a munkakörrel kapcsolatban? Remek társaság, befogadó vezérikar. Rádió az autókban.



A jelentkezés OOC része


- Írj magadról legalább 8-10 mondatot: Sziasztok toni vagyok irl nevemen pedig Sándor. 17 éves vagyok Erdélyben élek, Marosvásárhelyen. 4 éve rpzem kissebb nagyobb kihagyásokkal. Szeretek az RP-szituációkba belemerülni és azt tovább vinni egy nagyobb és átláthatóbb szintre. 2 frakcióba voltam eddig, mindegyikkel meg voltam elégedve. Hobbyként leginkább Quadozni szoktam, van egy Kymco KXR 250cc quadom. Leginkább természetbe vagyok vele, szabadidőmbe pedig feljövök ripi-ropizgatni See-re.
- Mióta játszol a SeeMTA v3-v4 szerveren, mennyi játszott perced van? Jelenleg 23.898
- Miért ebbe a frakcióba szeretnél jelentkezni? Eléggé megtetszett és szeretek autókázni, úgy érzem jó RP-szituációkat fogok tudni kihozni a mindennapi unalmas kis életemből.
- Melyik az a frakció vagy frakciók amikbe voltál? APMS, illetve SCKK.
- Miért PONT téged válasszunk, mitől vagy más? Szerintem eléggé jófej srác vagyok, könnyen beilleszkedem, szeretek kommunikálni, hülyéskedni, de komoly helyzetekben pedig komolynak vallom magam. Segítőkész és kedves vagyok. Néha kissé lobbanékony de ez fölött próbálok higgadt maradni.
- Hetente hány percet tudnál a frakcióra szánni?: Ez Naptól, illetve helyzettől függően, 150-200 perc körülbelül. Esetleg több is de ezt még nem tudom garantálni.
- AccountID?: 202382
- Van-e mikrofonod, illetve használsz TeamSpeak 3-mat és Discord-ot?: Természetesen igen.
- Voltál már adminjailban, avagy banolva a szerverről? (képi bizonyíték): Ban-Aj
 
  • Vicces
Reactions: Bari