Phillip Monroe - Onan Kass [SGH]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

phillip

Újonc
2019. 01. 20.
57
87
Rotterdam
V4 karakter
trevelyan_cyprian
LV karakter
phillip_monroe
V2 karakter
jc_neil
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Phillip Monroe


Panaszra tett személy InGame neve:
Onan Kass


Panasz oka, leírása, kifejtése:
ooc stílus


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://postimg.cc/143LxxS0 https://armin.kim/seepaste/QdF8


Megjegyzés:
Raboltam volna egy embert, viszont kihívta a rendőröket miközben fegyver volt rá fogva, kiért egy tekes egység de már az admin is ott volt ekkor, végig az ügynél ott álltak, majd a végén megkérdeztem, hogy a cuccait a srácnak elvehetem e mert jailt választotta ő maga. Nem engedték meg, ezzel megmaradt minden cucca, nem értem miért egyébként, de mindegy. Ezután az egyik tekes írta, hogy " nesze " és átadott 50 ezer dollárt, írtam, hogy nem az ötven ezerről szól, erre a adminsegéd még egy ilyet ír, hogy " vau " nekem. Hát érdekes, adminsegéd kutyának néz barátjával.
 

.balint

Monaco🧊
2020. 06. 10.
540
3 197
Monte-Carlo🥶
V4 karakter
Onan Kass
Szia! Nem tudom pontosan mi lenne ezen ooc stílus, egy szót írtam bárhogy is nézem semmilyen szabályt nem szegtem meg. Egy szóval nem mondtam, hogy kutya lennél avagy kutyának néznélek. Ezt már csak te gondolod bele. :)
 
  • Vicces
Reactions: DreeN

.balint

Monaco🧊
2020. 06. 10.
540
3 197
Monte-Carlo🥶
V4 karakter
Onan Kass
Ha ez a problémád, hogy adtak neked 50 ezret és "nesze" akkor rossz ajtón kopogtatsz. ( Ezenfelül ebben sem látom azt a szabályszegést amiért szankcionálás járna.) Majd a bíráló admin eldönti. ✌️ 👊
 
  • Vicces
Reactions: DaveV4 és WALKER7

phillip

Újonc
2019. 01. 20.
57
87
Rotterdam
V4 karakter
trevelyan_cyprian
LV karakter
phillip_monroe
V2 karakter
jc_neil
Szerintem nem oké, hogy adminsegédként ilyen stílust képviseltek a barátaiddal, mivel ez minden volt, csak normális nem. Megnézném, ha élőben így löknél valakinek pénzt, mit reagálna. Illetve a lényeg még mindig, hogy leírtam egy szöveget arról, miért nem a pénz a létfontosságú itt és annyit írtál, hogy vau aztán pedig elhajtottatok.
 
Utoljára szerkesztve:

dxminik

ceo of unluck
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 859
7 727
19
V4 karakter
Killian Burns
Hogy ne lenne semmi rosszindulat ebben? Tudjuk mindannyian, hogy csak az volt benne.

Visszaadott a másik TEKes a játékosnak 50.000$-t, nem tetszett neki, úgyhogy kapta tőled, hogy vau.
A bicskanyitogató ✌🏻👊🏻, és 🙂 emojikra már nem is akarok válaszolni semmit - de úgy érzem ebből is sok mindent le lehetne vonni, azt is, hogy hogyan állsz ehhez a (eddig jogosnak tűnő) panaszkönyvhöz.

Nem válaszoltál a kérdésre, milyen célból vauztál, ha semmi rosszindulat nem volt mögötte?
 

.balint

Monaco🧊
2020. 06. 10.
540
3 197
Monte-Carlo🥶
V4 karakter
Onan Kass
Tudjuk mindannyian, hogy csak az volt benne.
Nem tudom pontosan miért szeretnéd bemagyarázni, hogy csak rossz indulatú szándék áll a dolog mögött, mikor már leírtam,hogy semmi rosszindulat nem volt..

mindent le lehetne vonni, azt is, hogy hogyan állsz ehhez
Nem tudom pontosan hogy álljak egy olyan ügyhöz ami egy, egy szavas írásból szövődött. Azzal, hogy a játékos minden kis, apró dolgot belelát egy “vau” szóba az már nem az én hatásköröm.
Semmi célom nem volt. Ha véleményem lett volna az esetről részletesen leírom a problémám.
Megnézném, ha élőben így löknél valakinek pénzt, mit reagálna
Jó kérdés!

Több magyarázatom nincs az ügyhöz. Leírtam az én részem, várom a bírálatot!
 

phillip

Újonc
2019. 01. 20.
57
87
Rotterdam
V4 karakter
trevelyan_cyprian
LV karakter
phillip_monroe
V2 karakter
jc_neil
Nem is kellett volna semmiféle véleményt írnod az esetről amúgy sem, hisz nem volt hozzá közöd. Amit csináltál tökéletes bemutat téged, hozzászólásokról nem is beszélve, mert mindent amit leírtál konkrétan nevetséges, bár ezt a rengeteg reakció is mutatja.
 

dxminik

ceo of unluck
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 859
7 727
19
V4 karakter
Killian Burns
Egyszerűen szavak nélkül maradtam, mire a bírálatra jutottam.
Semmit nem ártott neked Phillip, de még hozzád sem szólt, mégis burkoltan lekutyáztad. A miértjét azóta sem tudjuk.

Úgy érzem, mostanában elszaladt veled a ló, és úgy érzed, hogy bármit meg szabad tenned, mert úgysem lesz következménye, akármekkora butaság az.
Szeretném megmutatni, hogy nem. Nem tudjuk sem tolerálni, sem rábólintani arra amit a játékban, vagy a panaszkönyvben műveltél, de egy átlagos játékos ezért még kitiltásra is kerülne.
Az adminsegédként végzett munkádra való tekintettel ez itt nem fog megtörténni, azonban SGH-ként sajnos nem fogsz tudni tovább tevékenykedni.
Bízom benne, hogy megérted.

A panaszkönyv jogos, a következménye a fentebbi sorokban olvasható, A másik, neszéző játékossal mindenféleképpen egyeztetni fogok, azonban nem érzem úgy, hogy büntetést érne.
Sajnálom, ami történt.

Zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.